Horror na torach w Ciechanowie. Rozpędzony pociąg przejechał 45-letniego mężczyznę. Zginął na miejscu

i

Autor: Shutterstock Horror na torach w Ciechanowie. Rozpędzony pociąg przejechał 45-letniego mężczyznę. Zginął na miejscu

PRZERAŻAJĄCE

Horror na torach w Ciechanowie. Rozpędzony pociąg przejechał mężczyznę. 45-latek zginął na miejscu

2023-02-06 10:57

Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności przerażającego wypadku, do którego doszło w sobotę, 4 lutego. W rejonie ul. Fabrycznej, na torach, zginął 45-letni mieszkaniec Ciechanowa. – Z uwagi na rozległe obrażenia odstąpiono od czynności resuscytacyjnych – skomentował kpt. Damian Kołpaczyński z ciechanowskiej straży pożarnej.

Ciechanów. Tragiczny wypadek na torach. Pociąg potrącił 45-latka

W sobotę, 4 lutego, w okolicach godziny 19:30 doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem pieszego. W rejonie ul. Fabrycznej w Ciechanowie, na torach, znalazł się 45-latek. Mężczyzna został potrącony przez pociąg relacji Kraków Główny – Gdynia.

Na miejscu strażacy zastali potrąconego mężczyznę. Z uwagi na rozległe obrażenia odstąpiono od czynności resuscytacyjnych. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Nasze czynności ograniczały się do zabezpieczenia miejsc zdarzenia do czasu zakończenia czynności przez policją. Dla osób podróżujących został zorganizowany pociąg zastępczy. Strażacy pomogli w przesiadce. Na tym działania straży zakończono. Na miejscu pojawiły się dwa zastępy – przekazał „Super Expressowi” kpt. Damian Kołpaczyński.

Badanie stanu trzeźwości maszynisty wykazało, że był on trzeźwy. Funkcjonariusze ciechanowskiej policji pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie w tej sprawie, wyjaśniają dokładne okoliczności oraz przyczyny tego zdarzenia.

Jak się dowiedzieliśmy, miejsce, w którym doszło do śmiertelnego wypadku jest często uczęszczane przez pieszych. – Kilkukrotnie mieliśmy zgłoszenia o wykroczeniach w tym miejscu – dodała mł. asp. Magdalena Zarembska z ciechanowskiej policji.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?

Jak poradzić sobie z bólem po stracie bliskiej osoby?

Posłuchaj ważnej rozmowy z psychologiem!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany