Wypadek!

Koszmar na kolei. Pieszy wpadł pod pędzący pociąg na stacji Warszawa Toruńska. Tragiczne wieści

2022-09-29 11:37

Tragedia, mężczyzna wpadł pod koła pociągu! Wypadek miał miejsce na stacji PKP Warszawa Toruńska w czwartek (29 września) rano. Na miejsce natychmiast ruszyły wszystkie służby: straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Akcja ratunkowa trwała kilkadziesiąt minut. Służby nie podawały, w jakim stanie jest poszkodowany. Niestety, nadeszły tragiczne wieści.

Warszawa Toruńska. Mężczyzna wpadł pod pociąg

Do tragedii doszło około godziny 10. - Doszło do potrącenia mężczyzny w wieku około 30-40 lat. Trwają czynności ratunkowe – przekazał po godzinie 11 st. asp. Artur Wojdat z komisariatu kolejowego stołecznej policji. Pieszy wpadł pod pociąg Intercity relacji Gdańsk Kraków. Jak przekazały służby, mężczyzna runął na tory wprost z peronu. Nie wiadomo było, czy przeżył.

Niestety, o godzinie 11.30 służby przekazały dramatyczne wieści. - Przybyli na miejsce strażacy zastali leżącego na peronie mężczyznę wobec którego podjęli czynności reanimacyjne wspólnie z zespołem ratownictwa medycznego. Niestety, poszkodowany nie przeżył - powiedział kpt. Wojciech Kapczyński ze stołecznej straży pożarnej.

Warszawa. Utrudnienia na kolei

W związku z tragicznym wypadkiem przez wiele godzin występowały duże utrudnienia na kolei. Jak informował portal wtp.wawa.pl, część pociągów notowała opóźnienia. - Z powodu zdarzenia na stacji Warszawa-Toruńska występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM S3 i KM R9 i RL. Możliwe opóźnienia, odwołania i relacje skrócone pociągów - napisano w komunikacie.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?