Internauci nie mają litości dla Beaty Kozidrak. "Ciekawe, czy ukoiła żal" [MEMY]

2021-09-03 17:40
MEMY o Beacie Kozidrak
Autor: Facebook Internauci tworzą MEMY o Beacie Kozidrak

Beata Kozidrak została przyłapana na jeździe po pijaku ulicami Warszawy. Gwiazda przyznała, że bardzo żałuje i wstydzi się tego, co się stało. Oświadczyła też, że jest gotowa ponieść konsekwencje. Wielu internautów po tym incydencie nie zostawiło na niej suchej nitki. W sieci można znaleźć wiele krytycznych komentarzy i prześmiewczych memów, które nawiązują do twórczości piosenkarki. Zobaczcie najlepsze memy o Beacie Kozidrak.

Beata Kozidrak jechała po pijaku: MEMY

Internauci nie zostawiają suchej nitki na Beacie Kozidrak, która wieczorem w środę, 1 września, jeździła zygzakiem po ulicach Warszawy. Dzięki odważnej postawie innego kierowcy została zatrzymana i skontrolowana przez policję. Okazało się, że prowadziła pod wpływem alkoholu: wydmuchała około dwa promile! Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać: w internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy krytykujących zachowanie legendarnej wokalistki. Internauci zaczęli także żartować z całej sytuacji, nawiązując to twórczości Beaty Kozidrak. - Ciekawe, czy ukoiła żal - żartowali niektórzy parafrazując fragment słynnej piosenki "Co Mi Panie Dasz": "I czy warto, czy nie warto, mocną wódę leję w gardło, by ukoić żal". Powstała także wiele memów o Beacie Kozidrak, które bawią do łez.

Zobacz MEMY o Beacie Kozidrak - KLIKNIJ w zdjęcie poniżej

Pijany rajd Beaty Kozidrak ulicami Warszawy

Chcesz wiedzieć więcej o sprawie Beaty Kozidrak, która pijana jeździła swoim BMW ulicami Warszawy? Przeczytaj inne nasze materiały na ten temat:

Zobacz także galerię: Tak Beata Kozidrak kupuje alkohol. Robi pokaźne zapasy [Galeria]

Sonda
Czy znane osoby powinny być surowiej karane za jazdę pod wpływem alkoholu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE