Jagodzianki u Gessler kosztują fortunę. Cena zwala z nóg

2021-07-26 10:19
Jagodzianki u Gessler kosztują fortunę. Cena zwala z nóg
Autor: Marek Kudelski / Super Express / Pixabay Jagodzianki u Gessler kosztują fortunę. Cena zwala z nóg

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych polskich restauratorek. Słynie nie tylko z "Kuchennych Rewolucji" TVN, ale ma też własne lokale w Warszawie, w których można kupić wyjątkowe specjały. W lutym zasłynęła z wyjątkowo drogich, ale też pysznych pączków z okazji Tłustego Czwartku. Teraz, w sezonie na jagody, w cukierniach Gessler można kupić jagodzianki. Ich cena może jednak zwalić z nóg. Czy warto zapłacić za jedną drożdżówkę tak ogromne pieniądze? Gdzie w Warszawie kupić najlepsze jagodzianki? Ile kosztuje jagodzianka u Magdy Gessler? Postanowiliśmy to sprawdzić i byliśmy w dużym szoku.

Przepis na udany sierpień? Zaopatrzyć się w pyszne jagodzianki, najlepiej w korzystnej cenie. Cukiernie prześcigają się w pomysłach na bułeczki z sezonowymi owocami, czym zdobywają uznanie wśród swoich klientów. Ceny wypieków rosną jednak jak na drożdżach! W stolicy ciężko dostać jagodziankę za mniej niż 4 złote, nawet w sieciowych piekarniach i cukierniach. Rekordzistką jest jednak Magda Gessler, która za swoje wypieki chce niebotycznych pieniędzy. Za jagodziankę w cukierni Słodki Słony na warszawskim Mokotowie trzeba zapłacić aż 18 złotych! Nie brakuje jednak chętnych, którzy chcą posmakować specjałów od gwiazdy TVN.

Nie brak opinii, że drogie jagodzianki wypełnione są dużą ilością nadzienia. Klienci chwalą wypieki nie tylko od Gessler, ale też innych warszawskich cukierni. W lokalu Cukier w Cukrze na Pradze za jeden wypiek trzeba zapłacić 14 złotych. Klienci chwalą jednak domowe jagodzianki z nieoszukaną ilością nadzienia.

Kwestię oceny smaku i jakości pozostawiamy do oceny kupującym. Należy sobie jednak zadać pytanie, czy taka cena nie jest przesadą?

Spróbowaliśmy horrendalnie drogich pączków od Gessler: "Orgazm w ustach"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE