Jasnowidz Jackowski o przyszłości Warszawy: Jego wizja budzi GROZĘ!

2020-04-06 9:54 PIK
Krzyszof Jackowski o Warszawie
Autor: SUPER EXPRESS (2) Krzyszof Jackowski o Warszawie

Jasnowidz z Człuchowa już wielokrotnie trafnie przewidywał, co się stanie. Tym razem chodzi o przyszłość stolicy Polski. Jednak wizja Krzysztofa Jackowskiego jest przerażająca!

Krzysztof Jackowski wielokrotnie powtarzał, że jego wizje to nie jest pewność, ale "możliwość". I ta "możliwość" może się zmieniać w zależności od okoliczności, rozwoju sytuacji. Tak własnie było w przypadku tej wizji dotyczącej Warszawy. Kiedy rozmawialiśmy z jasnowidzem z Człuchowa, kiedy on ją przedstawiał wydawała się bardzo pozytywna, wręcz zachwycająca.

WOŚP przekazał 37 respiratorów warszawskim szpitalom! Trzaskowski dziękuje Owsiakowi!

Jednak to był początek roku, czas, kiedy nikt nie spodziewał się pandemii koronawirusa. A ona zmieniła wszystko. I w nowych okolicznościach wizja jasnowidza z Człuchowa stała się przerażająca, zaczęła wręcz budzić grozę! Bo jeśli odczytamy ją w kontekście koronawirusa COVID-19 i wszystkich dramatycznych wydarzeń z nim związanych, słowa Krzysztofa Jackowskiego nie pozwolą nam spokojnie zasnąć!

Remontujesz mieszkanie w trakcie kwarantanny? A co na to sąsiedzi?

W tym roku Warszawa zostanie bardzo wypunktowana w europejskim rankingu. Zajmie w nim bardzo wysokie, piąte miejsce. I wyprzedzi Berlin! To będzie bardzo ważny ranking - powiedział nam Krzysztof Jackowski. A już wiadomo, że w tym roku jedyne ważne rankingi dotyczą koronawirusa: liczby zarażonych ludzi oraz ofiar związanych z COVID-19. Wizja jasnowidza z Człuchowa oznacza więc, że stolica Polski stanie się jednym z największych europejskich centrów chińskiej zarazy!

Wypad do lasu? Nie można, bo rząd zakazał! Ludzie są autentycznie wściekli!

Więcej o Krzysztofie Jackowskim w książce Przemysława Lewickiego, która ukaże się wkrótce. Można ją zamawiać w tym miejscu.

Sposób na zdalne studiowanie? Ta uczelnia "przeniosła" się do sieci w 48 godzin

Super Raport 03.04 - Goście: Leszek Miller, prof. Zbigniew Lew-Starowicz.