Karambol na S8 pod Wołominem. Zderzyły się tiry. Osobówka na dachu. Blokada na kilka godzin

2021-10-17 14:25
Tiry zderzyły się na S8. Potworny karambol na trasie
Autor: WawaHotNews24 Tiry zderzyły się na S8. Potworny karambol na trasie

Karambol z udziałem czterech aut, w tym dwóch ciężarowych na trasie S8, na wysokości węzła Nadma, w powiecie wołomińskim. Zderzyły się tam dwa tiry. Kierowca prawdopodobnie przysnął za kierownicą. Jeden kolos leży na boku. Z drugiego tira wysypał się ładunek. Osobówka dachowała. Jezdnia była całkowicie zablokowana. Jedna osoba została zabrana do zabrano do szpitala. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin! - ostrzega policja. Mamy ZDJĘCIA z wypadku. Wyglądało naprawdę koszmarnie!

Do wypadku na trasie S8 doszło przed godz. 11. - Zderzyły się dwa tiry i dwa samochody osobowe. Są poważne utrudnienia w kierunku Białegostoku. Kierowcy są kierowani na objazd drogą wojewódzką numer 631. Utrudnienia mogą potrwać nawet sześć godzin – informuje Jarosław Florczak z KSP. Na miejscu są cztery karetki, trzy zastępy straży pożarnej oraz policja. Jedna ciężarówka przewróciła się na jezdnię Trasy S8 i zblokowała dwa pasy ruchu, z drugiej wysypał się przewożony towar. Jeden z samochodów osobowych wylądował na dachu. Aż cud, że nikt nie zginął. - Kierowcy wszystkich aut uczestniczących w karambolu byli trzeźwi. Jedna starsza osoba z osobówki została odwieziona do szpitala – informuje Jarosław Florczak z KSP. Przewróconym tirem kierował kierowca z Litwy. To najprawdopodobniej on był sprawcą karambolu...

Mężczyzna najprawdopodobniej przysnął za kierownicą. Zjechał na bok zderzając się z peugeotem, przejechał przez bariery i uderzył w kolejną ciężarówkę. Kierowca toyoty nie miał szans wyhamować.

Utrudnienia na Trasie S8 mogą potrwać kilka godzin. Bo długo trwa samo przeładowanie towaru z obu ciężarówek. Następnie będzie można dopiero usunąć wraki.

Miejscowość Nadma, w pobliżu której doszło dziś do karambolu, była też miejscem innego potwornego wypadku z udziałem  ciężarówki w sierpniu tego roku. Opisywaliśmy szczegółowo zderzenie ciężarówki i toyoty. Wówczas zginął kierowca tira. Jechał na urodziny córeczki.

Potworny wypadek na trasie S8 w Warszawie
Sonda
Czy na Trasie S8 powinien obowiązywać odcinkowy pomiar prędkości?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE