Jechał na urodziny córeczki, zginął na S8. Jest nagranie z wypadku ciężarówki

2021-08-10 11:24
Jest nagranie z wypadku na S8. Ciężarówka spada z wiaduktu
Autor: archiwum prywatne

Do sieci trafiło nagranie obrazujące moment tragicznego wypadku na trasie S8, w której zginął niewinny kierowca ciężarówki wracający do swojego domu w Wołominie. Na filmie dokładnie widać jaki był przebieg zdarzenia. Sprawcą okazał się kierowca bmw, który wraz ze swoim kolegą uciekli z miejscu wypadku. Trwa policyjne śledztwo pod nadzorem prokuratury.

Kilka dni po koszmarnym wypadku na trasie S8 ,  na platformie YouTube pojawił się film, na którym krok po kroku widać jaki był przebieg dramatycznych wydarzeń. Do tych makabrycznego wypadku doszło w sobotę na trasie S8, na wysokości miejscowości Nadma pod Radzyminem i Kobyłką. Zgłoszenie o wypadku wpłynęło na numer alarmowy chwilę po godzinie 15. Na udostępnionym przez profil "Kierowcy Warszawskich ulic" filmie widać jak osobowe volvo z rozbitym już wcześniej tyłem, wbija się w ciągnik jadącej skrajnie prawym pasem ciężarówki. Niczego nie spodziewający się kierowca, ważącego kilkanaście ton kolosa nie ma szans na ratunek. Pojazd wraz z wypełnioną po brzegi naczepą przebija się przez tymczasowe oznakowanie drogi i spada z wiaduktu. Kierowca ciężarówki ginie na miejscu. Chwilę później na nagraniu pojawia się jadące tyłem kompletnie rozbite bmw, z którego wysiada sprawca wypadku i pasażer. Mężczyźni uciekają piechotą z miejsca zdarzenia - czego na filmie już nie widać. 

Zmarły kierowca ciężarówki to 43-letni Andrzej S., mieszkaniec Wołomina. W jednym z komentarzy pod nagraniem można przeczytać informacje o mężczyźnie, które wprawiają w niebywały smutek. - Zginął w sobotę w dniu urodzin swojej małej córki. Wracał z towarem z zagranicy na właśnie jej urodziny - napisał Wojciech, jeden z internautów.

Trwa policyjne śledztwo pod nadzorem prokuratury. Nieoficjalnie udało się nam ustalić, że wystąpiły pewne komplikacje, a policja ma wątpliwości co do zatrzymanych kilka godzin po wypadku osób. Sprawa jest rozwojowa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE