Koszmarny wypadek w Siedlcach. Kierowca cały we krwi. Stan krytyczny

2021-10-25 14:24

Potworny wypadek w Siedlcach. W niedzielne popołudnie doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych - skody i jaguara. Według wstępnych informacji przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa. Sprawca - kierowca skody - jest w bardzo ciężkim stanie i walczy o życie.

Do wypadku doszło w Siedlcach w województwie mazowieckim. W niedzielę, 24 października, kilka minut po godzinie 13, kierujący jaguarem huknął z impetem w osobową skodę. Roztrzaskane samochody zablokowały skrzyżowanie. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe - pogotowie, policję i straż pożarną. Jak wynika z relacji świadków, kierujący skody miał poważne obrażenia. Z wraku skody musieli wycinać go strażacy. - Bardzo krwawił, był nieprzytomny i widać było, że ma pękniętą czaszkę - relacjonowali świadkowie potwornego wypadku w Siedcach. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie od razu trafił na stół operacyjny. Jego stan był bardzo ciężki, a lekarze walczyli o życie poszkodowanego. 

Według wstępnych ustaleń, do których dotarł reporter Super Expressu, przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przez kierującego skodą. W czasie wykonywania manewru skrętu w lewo nie przepuścił prawidłowo poruszającego się z naprzeciwka jaguara. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia siedlecka drogówka.

Piesza potrącona przez auto na Gocławiu w Warszawie