Księżycowe jaja 5 zł za sztukę. „Te kury słuchają muzyki klasycznej”

i

Autor: MARCIN SMULCZYŃSKI / SUPER EXPRESS Księżycowe jaja 5 zł za sztukę. „Te kury słuchają muzyki klasycznej”

Oto najdroższe, księżycowe jaja w Warszawie. Te kury słuchają muzyki klasycznej

2022-04-15 5:29

Wielkanoc za pasem, więc jajka to towar wysoce pożądany. Nie można wyobrazić bez nich sobie świąt. Wiadomo, że wszystko drożeje i za wiejskie trzeba zapłacić dużo więcej, niż za te ze sklepu. Cena niektórych może jednak wyjątkowo szokować. Te od Braci Grotek kosztują bowiem nawet 6 zł za jedno! Dlaczego są tak niedorzecznie drogie!?

Co było pierwsze – jajko, czy kura? W tym przypadku na pewno kura, bo to te wymuskane pierzaste stworzenia z mozołem produkują prawdziwie złote jaja. Szokująca cena produktów Braci Grotek, to wcale nie żart, tylko rzeczywistość. Luksusowe produkty sprzedawane w Warszawie przez ich przedsiębiorstwo są istnymi limuzynami w swojej kategorii. Horrendalnie wysoka cena wzięła się z kosmosu. I to dosłownie, bo kury, które pracują dla braci Grotek są karmione zgodnie z fazami księżyca. Księżycowe jaja można kupić na Hali Mirowskiej. - Nasze kury są dodatkowo dokarmiane przy poszczególnych fazach księżyca - zachwala swój jajeczny asortyment pani Magdalena (45 l.).

Wszystko po to, by końcowy produkt – jajo – było jak najwyższej jakości. Kury Bracia Grotek słuchają nawet muzyki klasycznej. - Uzyskane dzięki tym zabiegom jaja mają tak niepowtarzalny smak, że kupują je celebryci i zamawiają wykwintne restauracje, nie tylko w Polsce ale i zagranicą. Jaja Braci Grotek można kupić również w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Szwajcarii – chwalą się na swojej stronie przedsiębiorcy.

Kury znoszące złote jaja

Jaja braci Grotek są tak ekskluzywne, że mają wzięcie w najlepszych restauracjach w Polsce i Europie. Jak twierdzą producenci, wszystkie produkty są dostępne w sprzedaży do 6 dni od zniesienia. W swojej ofercie posiadają jaja kacze, gęsie oraz kurze Owsiane (od kur karmionych owsem).

Absolutnym majstersztykiem są jednak jaja Aurum. Kury, które je znoszą są karmione pasza z domieszką... złota. Cena jednego jajka powala - to aż 20 zł za sztukę! Skoro posiadają je w ofercie, oznacza to, że jest na nie popyt. W tym wypadku powiedzenie, że sprytni przedsiębiorcy mają kury znoszące złote jaja nabiera nowego znaczenia.

Sonda
Czy wyobrażasz sobie Wielkanoc bez jajek?
Polacy WŚCIEKLI na DROŻYZNĘ. Ziemniaki to teraz RARYTASY! | Komentery
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają