Kupił losy za ogromną kwotę. Wykiwał sprzedawcę, pieniędzy nie wpłacił, szuka go policja

2021-03-18 7:11
Kupił losy za ogromną kwotę. Wykiwał sprzedawcę, pieniędzy nie wpłacił, szuka go policja
Autor: KRP I - Śródmieście zatrzymany mężczyzna

Nieprawdopodobne! Ta historia wydarzyła się naprawdę. 22-letni sprzedawca z salonu prasowego został zatrzymany przez policję, bo… wykiwał go klient! Feralnego dnia, mężczyzna wypełnił, na jego prośbę kupony gier liczbowych wartych aż 28 tys. złotych. Problem polegał na tym, że klient nie zapłacił, a w kasie salonu prasowego pojawiło się ogromne manko.

To był niezwykle pechowy dzień pracy dla 22-letniego sprzedawcy. Młody mężczyzna pochodzący z Ukrainy pracował w salonie prasowym, w którym zatwierdzał też kupony jednej z popularnych gier liczbowych. Feralnego dnia przyszedł do niego stały klient. Jak tłumaczył 22-latek, na jego prośbę "zawarł zakłady w popularnej grze liczbowej" na kwotę 28 000 złotych! Mężczyzna nie zapłacił jednak za wypełnione losy od razu. Przekonał ufnego sprzedawcę, że wróci później i ureguluje należność. Niestety, godziny mijały, a miłośnik gier liczbowych już się nie pojawił. Nie odbierał też telefonu.

ZOBACZ TEŻ: Rafał Trzaskowski chciał zaszpanować. Wylało się wiadro hejtu! Nawet syn kumpla Tuska mu dowalił

W końcu pod koniec pracy 22-latek zebrał się na odwagę i o ogromnym manku w kasie poinformował właścicielkę salonu prasowego. Przerażona gigantycznymi stratami kobieta natychmiast zawiadomiła policję. Funkcjonariusze zatrzymali jej pracownika i zabezpieczyli nagrania z kamer umieszczonych w punkcie prasowym.

Nagrania te miały zweryfikować wersję 22-latka oraz pomóc w ustaleniu danych i zatrzymaniu rzekomego zleceniodawcy, który nie zapłacił za losy.

- 22-latek usłyszał już zarzut oszustwa działając wspólnie i w porozumieniu z inną osobą. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 8 lat pozbawienia wolności – poinformował podinsp. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.

Tak 13-latki z Pruszkowa gnębiły swoje ofiary. Zlizuj to kur…. Ma to zniknąć!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE