Kuriozalna sytuacja w metrze. Pasażerowie zamiast na stacji wysiadali w tunelu!

i

Autor: ARCHIWUM PRYWATNE/FACEBOOK/UM.WARSZAWA.PL Kuriozalna sytuacja w metrze. Pasażerowie zamiast na stacji wysiadali w tunelu!

SZOKUJĄCE

Kuriozalna sytuacja w metrze. Pasażerowie zamiast na stacji wysiadali w tunelu!

2023-06-07 17:10

Pod koniec maja bieżącego roku na jednej z warszawskich grup w mediach społecznościowych pojawiła się fotografia przedstawiająca otwarte drzwi w pociągu metra, kierujące podróżujących wprost do tunelu! – Pozdrowienia dla wszystkich maszynistów metra – drwią internauci. Co zawiniło? O sprawie poinformowaliśmy Metro Warszawskie.

Warszawa. Nowa stacja metra? Pasażerowie wysiadali w tunelu!

Takie sytuacje nie zdarzają się codziennie. Jeden z podróżujących warszawskim metrem był świadkiem kuriozalnej sytuacji, do której doszło na Ursynowie. Pociąg nie wyrobił się na stacji metra i jego ostatnie drzwi otworzyły się na ciemny tunel!

Pozdrowienia dla wszystkich maszynistów metra i oby mniej takich przypadków – pisze jeden z internautów, który opublikował zdjęcie w mediach społecznościowych.

Skok przez płotki. Metro dba o kondycję fizyczną – dodaje kolejna osoba.

Przestroga dla tych, którzy opierają się o drzwi – zaznacza kolejna internautka.

Pułapka kanara! – prześmiewczo zareagowała inna kobieta.

Zdjęcie, które zostało nam udostępnione, ale również całą sytuację przedstawiliśmy Annie Bartoń z Metra Warszawskiego.

– Przedstawiona sytuacja wynikła z powodów technicznych i miała charakter incydentalny. Co do zasady pociągi zatrzymują się w wyznaczonym, za pomocą specjalnego oznakowania, miejscu. Zaś maszyniści są szkoleni tak by zachować właściwe standardy i bezpieczeństwo ruchu. Dziękujemy za przesłane zgłoszenie, podczas szkoleń okresowych i przypominających ten element zostanie uwzględniony tak, aby tego typu zdarzenia nie miały miejsca w przyszłości – przekazała Dyrektor Biura Prasowego Metra Warszawskiego.

Sonda
Jechałeś/-aś kiedyś metrem?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany