Legionowo. Poszukiwania Mirabelki trwają. „Nadal mam nadzieję, że moja przyjaciółka się odnajdzie”

i

Autor: Paweł Dąbrowski / Super Express; Archiwum prywatne Legionowo. Poszukiwania Mirabelki trwają. „Nadal mam nadzieję, że moja przyjaciółka się odnajdzie”

PROSIMY O POMOC

Legionowo. Poszukiwania Mirabelki trwają. „Nadal mam nadzieję, że moja przyjaciółka się odnajdzie”

2022-09-29 12:34

Czy zdarzy się cud i suczka się odnajdzie? Pani Krystyna Sielska (55 l.) straciła swoją przyjaciółkę. W marcu bieżącego roku z działki w Borkach w powiecie wołomińskim uciekł jej 15-letni piesek. Do dzisiaj nie straciła nadziei i ponownie prosi o pomoc. Do dzisiaj walczy i próbuje. Czy się uda?

Legionowo. Poszukiwania Mirabelki trwają

Pod koniec sierpnia skontaktowała się z nami pani Krystyna Sielska. Kobieta 21 marca straciła swoją przyjaciółkę, 15-letnią suczkę – Mirabelkę. Do dzisiaj nie straciła nadziei i nadal jej poszukuje.

Pani Krystyna odwiedzała swoją koleżankę w Borkach w powiecie wołomińskim. Na spotkanie pojechała ze swoją suczką-emerytką. Niestety, spędzając czas w ogrodzie, piesek wystraszył się czegoś i zaczął uciekać w nieznanym nikomu kierunku.

Od tamtego czasu moja ukochana była widziana jeszcze raz, 28 marca, w Radzyminie obok kościoła przy ekranach trasy S8. Przeszła 13 kilometrów w ciągu dwóch tygodni – opowiada przygnębiona opiekunka.

Od publikacji naszego ostatniego materiału minęły dwa miesiące. Pani Krystyna chciała podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w poszukiwania Mirabelki. – Miałam naprawdę wiele telefonów. Mam jednak nadal nadzieję, że ona się odnajdzie. Nie jestem w stanie sprawdzić wszystkich schronisk, a to ułatwiłoby mi poszukiwania – mówi kobieta w rozmowie z naszym dziennikarzem.

Czy zdarzy się cud i suczka się odnajdzie?

Pani Krystyna przejechała kilka tysięcy kilometrów, by odnaleźć Mirabelkę. Jej wiara i nadzieja jest potężna. Nadal poszukuje suczki, nadal oczekuje na mały cud. Dlatego i my, po raz kolejny, prosimy o pomoc.

Jeżeli widzieliście Mirabelkę w rejonach Legionowa, Radzymina lub okolicznych powiatów, skontaktujcie się z panią Krystyną. W galerii znajduje się ogłoszenie oraz numer telefonu, pod który możecie dzwonić.

Gdzie jest moja Mirabelka? "Przejechałam 2 tys. km, żeby znaleźć swojego ukochanego psa"
Sonda
Czy wierzysz w cuda?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany