Makabryczne odkrycie na Krakowskim Przedmieściu. Zwłoki leżały na przystanku. Obok przechodziły tłumy

2021-05-12 10:21
Makabryczne odkrycie na Krakowskim Przedmieściu. Zwłoki leżały na przystanku. Obok przechodziły tłumy
Autor: Google Street View przystanek przy Krakowskim Przedmieściu 60

Szokujące odkrycie na Krakowskim Przedmieściu. Na przystanku autobusowym przy leżały zwłoki mężczyzny! I chociaż od tej makabrycznej sytuacji minęło już pół roku, funkcjonariuszom policji nadal nie udało się ustalić tożsamości zmarłego. Śródmiejska policja postanowiła opublikować jego wizerunek i poprosić warszawiaków o pomoc. Uwaga! Zdjęcie jest drastyczne.

Pod koniec listopada minionego roku na przystanku autobusowym przy Krakowskiem Przedmieściu 60 znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Niestety, do tej pory nie udało się ustalić jego tożsamości. Funkcjonariusze postanowili poprosić o pomoc mieszkańców Warszawy. Na stronie śródmiejskiej policji opublikowali wizerunek zmarłego z prośbą o kontakt wszystkich, którzy go rozpoznają. Uwaga! Zdjęcie jest drastyczne.

NIE PRZEGAP: Po ostrej kłótni z matką stwierdził, że woli iść do więzienia. Zaczął kraść, by go zamknęli

"Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21" - apeluje stołeczna policja.

Informacje w tej sprawie można przekazać, dzwoniąc na numer 4772 391 78, 4772 391 08, lub w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl lub: monika.krolicka@ksp.policja.gov.pl.

Fotoradary stanęły na moście Poniatowskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE