Mężczyzna rozkochał i zostawił. 47-latka swoją frustrację wyładowała na wiacie przystankowej

i

Autor: Shutterstock Mężczyzna rozkochał i zostawił. 47-latka swoją frustrację wyładowała na wiacie przystankowej

Mężczyzna rozkochał i zostawił. 47-latka swoją frustrację wyładowała na wiacie przystankowej

2022-07-06 12:04

Zatrzymano 47-latkę, która jest podejrzana o wybicie szyby w wiacie przystankowej przy Królikarni na Mokotowie. Wyjaśniła, że zrobiła to, bo była bardzo zdenerwowana zachowaniem mężczyzny, którego poznała w autobusie. Badanie alkomatem wykazało, że miała promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności.

Przy przystanku autobusowym zatrzymano agresywną kobietę

Funkcjonariusze 23 czerwca chwilę po północy zostali skierowani w okolicę przystanku Królikarnia przy ul. Puławskiej na warszawskim Mokotowie. Tam zastali kobietę, która miała wybić szybę w wiacie przystankowej.

Po dojechaniu na miejsce policjanci zastali zdenerwowaną 47-latkę z kamienną, 30-centymetrową ostrzałką do noży w ręku, którą wybiła szybę – przekazał podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji.

Kobieta uzasadniała swoje zachowanie silnym wzbudzeniem emocjonalnym, spowodowanym niedżentelmeńskim zachowaniem mężczyzny, którego kilka godzin wcześniej poznała w autobusie miejskim.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Chwile grozy w Wilanowie. Agresywny mężczyzny zaatakował klientów sklepu

Nowo poznany mężczyzna zostawił kobietę i poszedł w swoim kierunku

Według jej relacji bardzo się do siebie zbliżyli, po czym szybko skonsumowali znajomość. Wspólnie wypili alkohol i zapowiadało się na dłuższą relację, ale po wszystkim jej oblubieniec opuścił ją i poszedł w swoim kierunku. Myślała, że odprowadzi ją do domu. Zawiodła się jednak. Ze złości, kilkakrotnie uderzyła ostrzałką w szybę i ją wybiła – dodał policjant.

Podejrzana podczas krótkiej opowieści nie szczędziła wulgarnych słów. Mimo tego, że policjanci prosili ją o to, by się uspokoiła, nie zrobiła tego. Została ukarana mandatem karnym i zatrzymana w związku z przestępstwem, którego się dopuściła.

Badanie alkotestem wykazało, że miała ona około promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty, za które sąd może ją skazać na 5 lat więzienia – podsumował podkom. Koniuszy.

CZYTAJ TEŻ: Horror w centrum Warszawy. Agresywny 30-latek krzyczał, że zabije swoją konkubinę!

Metro wykosi autobusy z Bemowa
Sonda
Czy kiedykolwiek złamał wam ktoś serce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE