Najlepsze targowiska i bazary w Warszawie. Gdzie zrobić zakupy? [TOP 10]

2021-05-19 10:56
Najlepsze targowiska i bazary w Warszawie. Gdzie zrobić zakupy? [TOP 10]
Autor: TVN & MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRESS Najlepsze targowiska i bazary w Warszawie. Gdzie zrobić zakupy? [TOP 10]

Tych miejsc nie sposób nie znać. Warszawskie targowiska i bazary od dekad cieszą się niemalejącą popularnością wśród mieszkańców stolicy. W naszej galerii zdjęć znajdziesz listę dziesięciu najpopularniejszych targowisk i bazarów w Warszawie. Też robicie tam zakupy? Czy może nie znacie tych miejsc?

Targowiska w Warszawie

Masz dość robienia zakupów w wielkich centrach handlowych czy hipermarketach? Szukasz w Warszawie targowiska lub bazaru, na którym znajdziesz wszystko to, czego ci potrzeba? Przygotowaliśmy dla ciebie listę dziesięciu targowisk i bazarów w Warszawie, które koniecznie musisz odwiedzić. Co można na nich znaleźć? Dosłownie wszystko! Owoce, warzywa, mięso, ryby, a także proszki do prania, lakiery do paznokci czy buty i ubrania. Część warszawskich targowisk mieści na swoim terenie zakłady kosmetyczne, czy fryzjerskie.

Zobacz koniecznie: Gigantyczna ulewa w Warszawie. Ulice dosłownie płyną! Tak źle dawno nie było

Listę targowisk i bazarów w Warszawie znajdziesz w naszej galerii zdjęć poniżej lub klikając TUTAJ.

Wojna o targowisko w Milanówku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE