Bezmyślny kierowca roztrzaskał toyotę na dwóch drzewach. Zakleszczonego mężczyznę wydobywali strażacy

i

Autor: Shutterstock

KOSZMARNY WYPADEK

Nastolatek roztrzaskał toyotę na dwóch drzewach. Zakleszczonego 19-latka wydobywali z wraku strażacy

2023-06-13 14:26

Koszmarny wypadek. Z samego rana we wtorek, 13 czerwca na ul. Polskiej Organizacji Wojskowej doszło do przerażającego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że młody kierowca nagle stracił panowanie nad swoją osobówką, wyleciał z drogi, uderzył w dwa drzewa. Auto odbiło się i zatrzymało na przeciwległym pasie ruchu.

Radzymin. Kierujący z gigantyczną prędkością gruchnął w drzewo

Z samego rana we wtorek, 13 czerwca na ul. Polskiej Organizacji Wojskowej doszło do przerażającego wypadku. Na prostej drodze 19-latek najprawdopodobniej stracił panowanie nad autem i gruchnął swoją toyotą w dwa drzewa.

Kierowca był zakleszczony w aucie. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wydobyciu poszkodowanego za pomocą narzędzi hydraulicznych – przekazał nam mł. kpt. Jan Sobków, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Wołominie.

19-latek został wyciągnięty z wraku toyoty i przekazano go zespołowi ratownictwa medycznego. – Kierowca został przetransportowany do szpitala. Nie mamy na razie informacji o jego stanie trzeźwości. Autem podróżował sam – przekazuje rzeczniczka prasowa wołomińskiej policji.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?