Koszmarny wypadek pod Ostrołęką. Z impetem uderzył w drzewo. Nie żyje 4-letni chłopczyk

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Zdjęcie ilustracyjne

MAKABRA NA JEZDNI

Koszmarny wypadek pod Ostrołęką. Z impetem uderzył w drzewo. Nie żyje 4-letni chłopczyk

2023-06-09 13:17

W czwartek, 8 czerwca, na terenie gminy Czerwin doszło do wypadku. Niestety w jego wyniku śmierć poniósł 4-letni chłopiec, natomiast kierowca auta został zabrany do szpitala. Jak ustalono, mężczyzna w ogóle nie powinien wsiadać za kółko! 30-latek nie miał prawa jazdy, posiadał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 30-latek mógł znajdować się pod wpływem alkoholu!

Czerwin. Makabryczny wypadek z udziałem osobówki. Nie żyje 4-letni chłopczyk

Wieczorem w czwartek, 8 czerwca, do ostrołęckich policjantów wpłynęło zgłoszenie dotyczące poważnego wypadku drogowego, który miał miejsce w Gucinie. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe.

Według wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi, 30-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo uderzył w drzewo!

Wraz z nim podróżował jego 4-letni syn, który niestety w wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu, natomiast kierowca audi z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala – przekazał kom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Funkcjonariusze ustalili, że 30-latek nie posiada prawa jazdy. Ponadto, jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna w chwili zdarzenia mógł znajdować się pod wpływem alkoholu.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora policjanci wraz z technikiem kryminalistyki wykonali wiele czynności procesowych w postaci, m.in. przesłuchania świadków zdarzenia, wykonali zdjęcia, szkice oraz oględzin miejsca zdarzenia, jak i pojazdu biorącego w nim udział. Wszystko po to, aby jak najdokładniej wyjaśnić wszystkie okoliczności tego wypadku.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?