Nowe ośrodki psychologiczne dla dzieci i młodzieży w Warszawie

2020-05-11 19:39
Kwarantanna Ci doskwiera? Zadzwoń po darmową poradę psychologa
Autor: pixabay

Kryzysy psychiczne dzieci i nastolatów to palący problem ostatnich lat. Warszawa uruchamia dwa nowe zespoły terapeutyczne. Jeden będzie znajdował się w Śródmieściu a drugi na Białołęce. Będzie je prowadził Warszawski Szpital dla Dzieci SPZOZ.

Szpital wygrał w Warszawie konkurs NFZ na prowadzenie ośrodków środowiskowej opieki psychologicznej oraz psychoterapeutycznej, w związku z czym otwiera właśnie Centrum Rozwoju Twojego Potencjału – TOGO. Centrum zapewni środowiskową opiekę psychologiczną i psychoterapeutyczną dla dzieci i nastolatków.

Kolejna GIGANTYCZNA PODWYŻKA opłat za śmieci. TYLKO U NAS nowy, przerażający cennik

Z konsultacji, diagnostyki oraz terapii indywidualnej i grupowej będą mogły skorzystać osoby uczące się do 21 roku życia oraz ich rodzice i opiekunowie prawni. Placówka zapewnia profesjonalną pomoc medyczną oraz szybki kontakt ze specjalistą. W ramach opieki ośrodek zapewnia usługi z zakresu konsultacji, diagnostyki oraz terapii indywidualnej i grupowej, obejmujące m.in. problemy kryzysu rozwoju dziecka, relacji rówieśniczych, niskiej samooceny, trudności wychowawczych, przemocy domowej, uzależnień, zaburzeń depresyjnych, emocjonalnych czy lękowych oraz trudności adaptacyjnych dzieci, wychowujących się w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. Ośrodek oferuje również wsparcie dla nieletnich rodziców.

Schronisko Na Paluchu wraca dla odwiedzających. Zobacz poszczególne etapy

Wizyty nie wymagają skierowania lekarskiego i są bezpłatne. Umawianie konsultacji w TOGO odbywa się telefonicznie:

·przychodnia przy al. Wyzwolenia 6, tel. 501 408 407 (zapisy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00);

-przychodnia przy ul. Przykoszarowej 16, tel. 501 408 409 (zapisy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00).

POŻAR nielegalnego składowiska ODPADÓW pod Warszawą! [GALERIA]

Uruchomienie ośrodka przy ul. Przykoszarowej było możliwe dzięki umowie o współpracy zawartej w styczniu 2020 r. pomiędzy SPZOZ Warszawa – Białołęka, a Warszawskim Szpitalem dla Dzieci SPZOZ, który zobowiązał się do uruchomienia leczenia w obiekcie.

PIJANY w sztok LISTONOSZ roznosił przesyłki na Bemowie

W celu kompleksowego uruchomienia placówki medycznej przy ul. Przykoszarowej, trwają rozmowy z mazowieckim oddziałem NFZ, dotyczące możliwości finansowania specjalistycznych świadczeń zdrowotnych.

Spadająca cegła PRZERWAŁA zabawę rodzeństwa. POTURBOWANY 11-latek trafił do szpitala!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

ZOBACZ TEŻ JAK WARSZAWIACY ZAREAGOWALI NA ZNIESIENIE ZAKAZÓW:

Super Raport 11 V (goście: Arłukowicz, Migalski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE