Nowy Dwór Mazowiecki: Przeżyły KOSZMAR! MALTRETOWAŁ je fizycznie i psychicznie

2020-07-31 10:10 Norbert Amlicki
przemoc domowa
Autor: pixabay przemoc domowa

Żona i córka przeżywały koszmar. Mieszkaniec gminy Czosnów został tymczasowo aresztowany za znęcanie się nad rodziną. "Niebieska karta" ma zapobiec przyszłym takim sytuacjom.

Dyżurny komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim otrzymał zgłoszenie dotyczące interwencji domowej. 57-latek z Cybulic Małych znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną i córką. Funkcjonariusze niezwłocznie pojechali zainterweniować i pomóc kobietom. - Na miejscu sytuacja się potwierdziła. Mundurowi zakończyli więc interwencję osadzeniem 57-latka w policyjnej celi oraz wdrożeniem procedury „Niebieskiej Karty” - uspokaja st. asp. Joanna Wielocha, rzecznik policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Przejmujące słowa uczestniczki powstania: - POPŁAKAŁAM SIĘ, gdy zobaczyłam co zrobiono z figurą Chrystusa!

Haft przeciw przemocy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Warszawa: Hodował marihuanę w środku miasta! Wpadł przez 1 głupi błąd

Wszystkie zebrane przez funkcjonariuszy dowody pozwoliły na zatrzymanie i przedstawienie mężczyźnie zarzutu znęcania się nad rodziną. - Prokuratura rejonowa w Nowym Dworze Mazowieckim wystąpiła do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi za kratkami. - informuje st. asp. Joanna Wielocha. Za maltretowanie żony i córki mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia.

Radzymin: WYPADEK NA S8. Bus WBIŁ się w tira. Ranne dzieci! OGROMNE utrudnienia

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.