Otwock. Ukradli kurczaka i 12 piw. Grozili ochroniarzowi, że go zabiją!

i

Autor: PEXELS.COM Otwock. Ukradli kurczaka i 12 piw. Grozili ochroniarzowi, że go zabiją!

KURIOZALNA KRADZIEŻ

Otwock. Ukradli kurczaka i 12 piw. Grozili ochroniarzowi, że go zabiją!

2022-12-09 21:04

Tego jeszcze nie grali! Dwóch mężczyzn okradło market. Mężczyźni wpadli do sklepu, zabrali z niego kurczaka i 12 piw. W trakcie ich ucieczki doszło do szarpaniny z ochroniarzem, któremu grożono śmiercią. Złodzieje uciekli, jednak ich zatrzymanie… nie było trudne. Po przejrzeniu nagrania sklepowego monitoringu policjanci wiedzieli kogo mają szukać. Mężczyźni byli znani miejscowym dzielnicowym.

Otwock. Grozili ochroniarzowi, że go zabiją. Kuriozalna kradzież w markecie

We wtorek, 6 grudnia, przed godziną 17 do dyżurnego policji z Józefowie wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży. – W jednym z marketów na terenie miasta dwóch mężczyzn dokonało kradzieży kurczaka i 12 piw o łącznej wartości około 70 złotych. Kradzież zauważył ochroniarz, który następnie próbował ująć sprawców. Jednak mężczyźni zaczęli go szarpać, odpychać i grozić mu pozbawieniem życia, po czym uciekli – przekazała mł. asp. Paulina Harabin.

Funkcjonariusze po przejrzeniu nagrania sklepowego monitoringu, od razu wiedzieli kogo mają poszukiwać. Mężczyźni-złodzieje byli bardzo dobrze znani miejscowym dzielnicowym z wcześniejszych konfliktów z prawem.

Zatrzymano 55- i 30-latka. Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży rozbójniczej.

Na wniosek prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Otwocku sąd zastosował wobec obydwóch podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Teraz mężczyznom może grozić do 10 lat pozbawienia wolności – podsumowuje policjantka.

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany