Parada Równości 2021 w Warszawie: ogromne siły policji w centrum miasta. Przyjechały posiłki z Krakowa

2021-06-19 14:07
Parada Równości 2021 w Warszawie: ogromne siły policji w centrum miasta
Autor: Marcin Wziontek / Super Express Parada Równości 2021 w Warszawie: ogromne siły policji w centrum miasta

Parada Równości 2021 w Warszawie wyruszy w sobotę, 19 czerwca, o godz. 15. z centrum miasta. Pod Pałacem Kultury i Nauki zbierają się już uczestnicy marszu. Ochraniać ich będą ogromne siły policji, które rozlokowano w centrum stolicy. Do pomocy warszawskim policjantom przydzielono nawet funkcjonariuszy z Krakowa! Zobaczcie zdjęcia Warszawy w dniu Parady Równości 2021.

Parada Równości: ogromne siły policji w Warszawie

Pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie zbierają się uczestnicy Parady Równości. Pod sceną jest już ok. 3000 osób. Służby zabezpieczyły już także centrum miasta. Na ulicach stolicy znajdują się ogromne siły policji: funkcjonariusze, radiowozy, a także policja konna. Przyjechało także wsparcie z Krakowa. Parada Równości 2021 wyruszy w zaplanowaną trasę o godz. 15 spod Pałacu Kultury i Nauki. Tęczowy marsz przez stolicę będzie wspierał środowiska LGBTZobacz, jakie siły policji zabezpieczają Paradę Równości 2021 w Warszawie - zdjęcia w galerii poniżej.

Chcesz być na bieżąco z informacjami o Paradzie Równości 2021 w Warszawie? Śledź naszą relację na żywo: Parada Równości 2021 w Warszawie: Wkrótce rusza wielki marsz równości [RELACJA NA ŻYWO]

Policja w centrum Warszawy podczas Parady Równości 2021

Największe siły policji znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki, skąd o godz. 15 wyruszy Parada Równości 2021. W centrum Warszawy pojawiły się radiowozy oraz liczni funkcjonariusze. Teren wokół PKiN patroluje także policja konna. Nad głowami uczestników przelatuje również policyjny helikopter.

Przeczytaj także: Parada Równości. Znani, którzy wspierają osoby LGBT muszą się mierzyć z falą hejtu. Kto pójdzie w Paradzie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE