geje, homoseksualiści, homoseksualizm, parada równości

i

Autor: Piotr Matusewicz

Parada Równości. Znani, którzy wspierają osoby LGBT muszą się mierzyć z falą hejtu. Kto pójdzie w Paradzie?

2021-06-19 13:48

Udział w Paradzie Równości 2021 w Warszawie zapowiedziało wiele znanych osób. W ten sposób okazują swoje wsparcie dla osób LGBT. Niektóre znane osoby z powodu swoich decyzji muszą się zmierzyć z falą hejtu i krytyki. Jednak to nie zniechęca ich głośnych deklaracji pójścia w Paradzie Równości ulicami Warszawy. Kto ze znanych osób wybiera się na tęczowy marsz ulicami stolicy? Zobaczcie!

Znani na Paradzie Równości 2021 w Warszawie

Swój udział w Paradzie Równości 2021 z Warszawie zapowiedzieli znani politycy. W marszu pójdzie m.in. Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, który objął wydarzenie swoim patronatem. Oprócz niego, do Parady Równości przyłączy się także Robert Biedroń. Swoją obecność zapowiedziała także Barbara Nowacka. - Widzimy się na Paradzie Równości dziś od 14 w Waw! Weźcie wodę, nakrycie głowy i siły do działań na rzecz praw wszystkich osób! - napisała posłanka. Parada Równości przejdzie ulicami stolicy od Pałacu Kultury i Nauki aż na Pole Mokotowskie. Trasa Parady dostępna w materiale: Parada Równości w Warszawie. Trasa marszu spod PKiN na Pole Mokotowskie. Które ulice będą zablokowane?

Parada Równości: komentarze

Znane osoby, które publicznie deklarują swoje wsparcie dla środowisk LGBT oraz zapowiedziały swój udział w Paradzie Równości 2021, muszą się liczyć z różnymi, często skrajnymi reakcjami. Oprócz miłych komentarzy, czy podziękowań, niektórzy mierzą się z falą hejtu. Krytyka spadła między innymi na Rafała Trzaskowskiego, który objął Paradę Równości patronatem prezydenta stolicy. Pisaliśmy o tym w materiale: Parada Równości 2021 w Warszawie. Radny PiS ostro o Trzaskowskim: "Są ważniejsze problemy". Również w mediach społecznościowych partii Wiosna Roberta Biedronia pojawiają się obraźliwe komentarze pod wpisami o Paradzie Równości. Pisaliśmy o tym: Biedroń zaprasza na Paradę Równości 2021 w Warszawie. "Znów banda gołodupców będzie paradowała ulicami". Wpis Barbary Nowackiej o tym, że wybiera się na Paradę także wywołał skrajne emocje. Znalazły się pod nim słowa poparcia i podziękowania, ale także negatywne komentarze. - Wstyd! Wstyd! Wstyd! - grzmi Wojtek. - Z kim się widzisz ? Bo ze mną na pewno nie - dodaje Tomek. A Wy co sądzicie o Paradzie Równości? Czekamy na komentarze pod artykułem.

Jak przebiega Parada Równości 2021 w Warszawie? Relacjonujemy ją na żywo w materiale: Parada Równości 2021 w Warszawie: Rusza wielki marsz równości [RELACJA NA ŻYWO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany