Sprawą zajmuje się już policja

i

Autor: Youtube.com/MCmagenta Sprawą zajmuje się już policja

Policja zatrzymała Rafalalę! Transseksualista usłyszał zarzuty w związku z atakiem na dziewczynkę

2018-04-17 18:01

Szokujące nagranie, na którym widać, jak Rafalala atakuje nastoletnią dziewczynkę, widzieli już chyba wszyscy. Policja zatrzymała transseksualistę właśnie w związku z tą wstrząsającą sprawą.

W sobotę na Twitterze opublikowano nagranie sytuacji, do której doszło na warszawskich ulicach. Na nagraniu widać jak Rafalala atakuje nastolatkę, przeklina, nie pozwala jej odejść, po czym oblewa ją kawą.

>>> Zobacz szokujące nagranie! Rafalala w wulgarny i agresywny sposób atakuje nastolatkę [WIDEO]

Do szokującego nagrania odniósł się również szef MSWiA Joachim Brudziński. - "Poleciłem Komendantowi Głównemu analizę tego materiału i podjęciu wszelkich działań prawnych wobec tego agresywnego osobnika" - poinformował na Twitterze. - "Fakt, że ktoś jest hołubionym przez celebrytów i niektóre media wulgarnym i agresywnym transwestytą nie immunizuje go przed konsekwencjach prawnymi jeżeli łamie prawo" - dodał.

Nagranie zostało zabezpieczone jako dowód. Policja zatrzymała Rafalalę, przedstawiono transseksualiście zarzut gróźb karalnych kierowanych pod adresem dziewczynki, prokuratura nie wyklucza jednak innych zarzutów. Nie wiadomo jeszcze, czy Rafalala trafi do aresztu.

Czytaj też: Policjant jechał pod wpływem alkoholu! Zdecydowana reakcja Komendanta Stołecznego

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE