Poważny wypadek pod Kołbielą. Cysterna zderzyła się z samochodem osobowym. Doszło do gigantycznego wycieku paliwa

i

Autor: OSP Kołbiel

Koszmar na drodze

Poważny wypadek pod Kołbielą. Cysterna zderzyła się z samochodem osobowym. Doszło do gigantycznego wycieku paliwa

2022-07-15 20:49

W piątek (15 lipca) chwilę po godzinie 18 doszło do poważnego wypadku w miejscowości Bocian zaraz obok Kołbieli w województwie mazowieckim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że cysterna wioząca benzynę oraz olej napędowy zderzyła się z samochodem osobowym. Dwie osoby zostały ranne. Ruch został zablokowany.

Cysterna zderzyła się z samochodem osobowym

Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód ciężarowy przewożący benzynę i olej napędowy zderzył się z samochodem służby drogowej, który stał na poboczu.Oba pojazdy wpadły do rowu, cysterna zatrzymała się na dachu. Doszło do poważnego wycieku paliwa – przekazał „Super Expressowi” reporter, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Ruch został kompletnie zablokowany, policja wyznaczyła objazdy. Na miejscu jest kilkanaście zastępów straży pożarnej. Pojawiły się jednostki chemiczno-ekologiczne JRG 6 oraz techniczne JRG 10 ze stolicy – dodał.

Zdarzenie drogowe potwierdził w rozmowie z nami Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. – Do wypadku doszło w okolicy godziny 18:12 na drodze krajowej nr 17 w kierunku Lublina. Zderzyła się cysterna z samochodem osobowym marki volkswagen. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Kierowca cysterny oraz osoba podróżująca volkswagenem zostali przetransportowani do szpitali – przekazał policjant.

Doszło do rozszczelnienia jednej z ładowni w cysternie. Na miejscu pracują służby – dodał Florczak.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tragedia w Warszawie. BMW zmiażdżyło mężczyznę. Auto zsunęło się z lewarka

Przerażające odkrycie w Wawrze

Informowaliśmy również o makabrycznym odkryciu w Wawrze. W samochodzie osobowym leżały ludzkie zwłoki!

Koszmarnego odkrycia na ul. Widocznej 103 dokonała przypadkowa osoba, która zauważyła za kierownicą nissana mężczyznę. Nie dawał oznak życia. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon. Na miejsce przyjechał prokurator, który zabezpieczył ślady. Co tam się wydarzyło?

Czytajcie więcej tutaj: Przerażające odkrycie w Wawrze! Zwłoki za kierownicą nissana

Dachowanie na al. Wojska Polskiego w Olsztynie
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają