Rozpacz w rodzinie Roberta. Mija kolejny miesiąc od zaginięcia mężczyzny

i

Autor: KRP VI - Białołęka, Praga-Północ, Targówek, Pixabay Rozpacz w rodzinie Roberta. Mija kolejny miesiąc od zaginięcia mężczyzny

Rozpacz w rodzinie Roberta. Mija kolejny miesiąc od zaginięcia mężczyzny

2021-08-25 12:39

Trwają poszukiwania 41-letniego mieszkańca Pragi-Północ. Robert Chomań ostatni raz widziany był 15 lipca u znajomych w Otwocku przy ulicy Tolińskiej. Rano wyszedł do sklepu i od tamtej pory nie dał oznak życia. Mężczyzna ma zaniki pamięci oraz tętniaka! Może potrzebować pomocy medycznej. Zrozpaczona rodzina apeluje o pomoc w poszukiwaniach.

Zaginął Robert Chomań

Robert Chomań na co dzień mieszka w Warszawie przy ulicy Inżynierskiej na Pradze-Północ. 15 sierpnia był na urodzinach w Otwocku przy ulicy Tolińskiej. To właśnie tam widziany był ostatni raz. Mężczyzna o godzinie 8 wyszedł z mieszkania, mówiąc, że idzie do sklepu. Do tej pory jednak nie wrócił. Nie skontaktował się również z rodziną i przyjaciółmi. Robert nie ma przy sobie dokumentów, ani telefonu, a jego stan zdrowia jest bardzo poważny. 41-latek ma zaniki pamięci oraz tętniaka! Może potrzebować pomocy medycznej.

Rysopis:

  • wzrost: około 172 cm
  • włosy: krótkie, proste, siwe
  • oczy: niebieskie
  • budowa ciała: szczupła
  • nos: prosty
  • uszy: przylegające do głowy
  • zarost: broda

Cechą charakterystyczną mężczyzny są liczne tatuaże na ciele, w tym na klatce piersiowej, kolanach, lewym udzie i ręce.

Zobacz koniecznie: Urzędnicy Trzaskowskiego przejmą szpital Południowy siłą?! Jest uzasadnienie wyroku

W dniu zaginięcia Robert Chomań ubrany był w szarą koszulkę z napisem Polo, krótkie spodenki jeansowe z dziurami, białe skarpetki, czarne buty Nike i niebieski pasek ze srebrną klamrą.

Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny.

"Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z komendą policji na Pradze Północ, ul. Jagiellońska 51 osobiście, pod numerem tel. 47 723 75 56 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. 47 723 84 10. Informację można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dy[email protected]" - apeluje mł. asp. Irmina Sulich.

Robert, gdzie jesteś? Zrozpaczona rodzina szuka 41-latka

i

Autor: KRP VI - Białołęka, Praga-Północ, Targówek Robert, gdzie jesteś? Zrozpaczona rodzina szuka 41-latka
Bezlitośnie kopała psa w parku. Wstrząsające nagranie z centrum Warszawy