Tragedia na budowie we Włochach. Koparka przygniotła robotnika

2021-11-03 17:42
Śmierć przy Łopuszańskiej. Łyżka koparki przygniotła robotnika
Autor: WAWAHOTNEWS24

Tragiczne popołudnie w dzielnicy Włochy. Na placu budowy przy ul. Łopuszańskiej doszło do wypadku. Podczas wymiany łyżki w koparce wielki metalowy element przygniótł jednego z robotników. Na miejsce natychmiast wysłano służby ratunkowe. Pomimo szybkiego działania medyków, życia poszkodowanego pracownika nie udało się uratować.

Do makabrycznego wypadku doszło na placu budowy dwóch biurowców Poland Businnes Park przy ul. Łopuszańskiej. - Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 13.30. Był to nieszczęśliwy wypadek z udziałem koparki. Sprawę bada prokurator. Dokładny przebieg zdarzenia będzie znany po wykonaniu przez śledczych czynności - przekazała w rozmowie z Super Expressem Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że do wypadku doszło podczas wymiany metalowej łyżki w koparce. Element przygniótł 63-letniego mężczyznę. Na miejscu zjawiły się służby, jednak nie udało się go uratować. Mężczyzna zmarł na miejscu.

To kolejna tragedia, do której doszło w środę, 3 listopada w Warszawie. Przed południem mężczyzna wyleciał z 11. piętra bloku przy ulicy Hirszfelda na Ursynowie. Najprawdopodobniej targnął się na swoje życie. Po północy zmarła też 25-letnia kobieta, która wypadła z okna na 4. piętrze w bloku na Ochocie. Pod osłoną nocy doszło także do dramatycznego wypadku na Wisłostradzie, w którym zginęła pasażerka taksówki

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Dwa samobójstwa jedno po drugim. Na schodach w Złotych Tarasach zginęli ludzie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE