Spacerował ze skradzionym telefonem w rękach. To, co znaleziono w jego mieszkaniu, szokuje!

i

Autor: POLICJA Spacerował ze skradzionym telefonem w rękach. To, co znaleziono w jego mieszkaniu, szokuje!

ZŁODZIEJASZEK ZŁAPANY

Spacerował ze skradzionym telefonem w rękach. To, co znaleziono w jego mieszkaniu, zszokowało policjantów!

2023-07-25 7:48

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież telefonu. Podczas przeszukania mieszkania 34-latka znaleziono w nim kilkadziesiąt nowych telefonów, laptopów i gotówkę, którzy najprawdopodobniej pochodziła z kradzieży! Mężczyzna twierdził, że handluje sprzętem elektronicznym kupując go w internecie i sprzedając dalej. Prawda była jednak inna…

Warszawa, Praga-Północ. Zawinęli mężczyznę ze skradzionym telefonem

Kryminalni od dawna mieli na oku 34-latka. Zadecydowali, że tym razem go zatrzymają. Zebrali odpowiednio dużo dowodów przeciwko niemu. Podejrzany wpadł w ręce funkcjonariuszy na terenie Dworca Wileńskiego na warszawskiej Pradze. Próbował sprzedać kradziony telefon.

W mieszkaniu zajmowanym przez zatrzymanego, w kartonach i oryginalnych opakowaniach, policjanci znaleźli i zabezpieczyli kilkadziesiąt markowych telefonów i laptopów.

Policjanci prowadzący tę sprawę będą sprawdzać skąd pochodzi ujawniony sprzęt. Wszystko wskazuje na to, że był kradziony przez jednego z pracowników salonu sprzedaży sieci komórkowej i odsprzedawany dalej zatrzymanemu przez kryminalnych 34-latkowi – przekazał podinsp. Robert Szumiata z policji.

Mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa, za który grozi mu 5 lat więzienia. Nie wykluczone jednak, że zarzuty zostaną poszerzone.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedykolwiek świadkiem kradzieży?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany