NOCNA MAKABRA POD LEGIONOWEM

Szaleńczy rajd ulicami Wólki Radzymińskiej. Samochód uderzył w dwa słupy energetyczne. Jedna osoba ranna

2022-09-01 13:34

W środę w nocy (31 sierpnia) doszło do makabrycznego wypadku w Wólce Radzymińskiej pod Legionowem. Z niewyjaśnionych przyczyn, kierowca hyundaia zjechał z drogi, uderzył w dwa słupy energetyczne i z impetem wjechał w ogrodzenie domu jednorodzinnego. Na miejscu pojawiła się policja, straż pożarna, ratownicy medyczni oraz pogotowie energetyczne. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Legionowo. Kierowca samochodu osobowego wjechał w słup energetyczny

Wieczorne godziny (środa, 31 sierpnia) nie były spokojną porą dla wielu mieszkańców Wólki Radzymińskiej w powiecie legionowskim. To właśnie tam, przy ul. Szkolnej 121, doszło do makabrycznego wypadku. Te informacje potwierdził w rozmowie z nami dziennikarz „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie na łuku drogi. Najpierw uderzył w krawężnik, od którego się odbił, słup betonowy, a na końcu wjechał w słup energetyczny, który złamał. Osoba, która poruszała się autem, wydostała się z niego o własnych siłach – przekazał dziennikarz.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Poważny wypadek pod Kałuszynem. Pięć osób w szpitalu. Wśród rannych dzieci

Policja będzie ustalać, kto kierował pojazdem. – Mężczyzna, który został przetransportowany do szpitala, znajdował się przy pojeździe – powiedziała nam kom. Justyna Stopińska z legionowskiej policji.

Poszkodowany został opatrzony i przetransportowany do szpitala

Skontaktowaliśmy się również z oficerem prasowym Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Legionowej, który potwierdził nam to zdarzenie drogowe.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 21:50, na miejsce wysłaliśmy cztery jednostki straży pożarnej. Kierujący złamał słup i wjechał w ogrodzenie. Ruch drogowy został wstrzymany na dwóch pasach ruchu. Poszkodowana osoba znajdowała się poza pojazdem, została opatrzona przez ratowników medycznych, a później, przetransportowana do szpitala – przekazał Łukasz Szulborski.

ZOBACZ TEŻ: Małe dzieci ciężko ranne! 39-latka i 41-latka też walczą o życie. Przerażający wypadek pod Grójcem [NOWE FAKTY]

Na miejscu pojawiło się również pogotowie energetyczne, które zabezpieczało zwisające linie. Ostatnia jednostka wróciła do bazy po godzinie 1 w nocy – dodaje strażak.

Poważny wypadek na skrzyżowaniu ulic Stella Sawickiego i Bora Komorowskiego. Zderzyły się dwa samochody
Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają