MASAKRA NA DRODZE

Szli na procesji Bożego Ciała, nagle rozegrał się dramat. Dwie osoby nie żyją

2023-06-09 11:07

Wracamy do tragicznego wypadku, do którego doszło w czwartek, 8 czerwca w okolicach godziny 11. W miejscowości Sendeń Mały, pod Płockiem, osobówka wyleciała z drogi i uderzyła w drzewo. Autem podróżowały cztery osoby. Dwie z nich, nie żyją. Policjanci ustalili przyczynę tego koszmarnego wypadku. Ustalili również personalia poszkodowanych i zmarłych.

Sendeń Mały. Makabryczny wypadek. Osobówka wyleciała z jezdni i uderzyła w drzewo

W czwartek, w okolicach godziny 11 w malutkiej miejscowości nieopodal Płocka doszło do śmiertelnego wypadku. Osobówka wyleciała z jezdni, uderzyła w drzewo. Autem podróżowały cztery osoby.

W trakcie trwania procesji Bożego Ciała OSP ŁĄCK została zadysponowana do wypadku drogowego w miejscowości Łąck ul. Kolejowa. Auto wypadło z drogi – przekazywali jako pierwsi druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łącku.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili personalia poszkodowanych i zmarłych, ale również ustalili przyczynę wypadku.

Kierujący autem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W wypadku zginął 28-letni mężczyzna, 18-letnia kobiet zmarła w szpitalu. Dwóch mężczyzn w wieku 20 i 26 lat – przebywa nadal w szpitalu. Wszyscy byli mieszkańcami powiatu gostynińskiego – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” Monika Jakubowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany