To koniec Galerii Mokotów! Właściciel przemycił taką informację w niepozornym piśmie

2022-05-20 22:35
Galeria Mokotów
Autor: Wojciech Traczyk Galeria Mokotów

To koniec Galerii Mokotów! Właściciel galerii handlowej, Unibail-Rodamco-Westfield przemycił taką informację w niepozornym piśmie, napisanym w języku angielskim, które opublikował na swojej międzynarodowej stronie internetowej. Jesienią tego roku inwestor planuje wielkie zmiany. Centrum handlowe przejdzie rebranding.

To koniec Galerii Mokotów w obecnym wydaniu! Unibail-Rodamco-Westfield (URW), czyli właściciel tego centrum handlowego, planuje rebranding. Na międzynarodowej stronie internetowej inwestora, w czwartek, 19 maja, pojawiło się pismo napisane w języku angielskim zatytułowane „URW to roll out Westfield brand to three new flagship destinations”, co oznacza, URW wprowadzi markę Westfield w trzech nowych flagowych miejscach. Czytając komunikat dowiadujemy się, że chodzi o centrum handlowe Parquesur w Madrycie, Taby Centrum w Sztokholmie i właśnie Galerię Mokotów w polskiej stolicy.

Rebranding jak w "Arkadii"

Z warszawską galerią ma się więc stać dokładnie to samo, co mogliśmy zaobserwować w przypadku centrum handlowego Arkadia. Te, w 2019 roku, zmieniło swoją nazwę na Westfield Arkadia. Co prawda w przypadku mokotowskiego centrum handlowego, inwestorzy nie przekazali jeszcze jak będzie brzmieć nowa nazwa, jednak nieoficjalnie wiadomo, że rozważają kilka wariantów.

Jaka nowa nazwa?

Nowa nazwa może brzmieć m.in. Westfield Mokotów lub Westfield Galeria Mokotów. Rebranding jest kontynuacją ekspansji marki Westfield w Europie.

- Kontynuuje to naszą strategię ekspansji do flagowych europejskich lokalizacji w najbogatszych miastach. Daje to dużą szansę zarówno detalistom, jak i markom. Przez takie połączenie nasza sieć jest niezrównana. Za pośrednictwem Westfield nasi partnerzy mogą dotrzeć do milionów europejskich konsumentów, otwierając nowe możliwości w reklamie, marketingu marki i sprzedaży detalicznej – skomentowała zmiany Caroline Puechoulrtres, dyrektor ds. klientów z URW. Jaka będzie przyszła nazwa Galerii Mokotów powinniśmy wiedzieć w przyszłym tygodniu.

Sonda
Czy zamierzasz stosować się do zasady parkowania "co drugie miejsce"?
Rzecznik prasowy komendy rejonowej policji Warszawa Mokotów pisze książki dla dzieci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE