Tragedia na Pradze-Północ. Mężczyzna raniony nożem w mieszkaniu

i

Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Tragedia na Pradze-Północ. Mężczyzna raniony nożem w mieszkaniu

2021-12-12 12:09

Tragiczny poranek na Pradze-Północ. W mieszkaniu przy ul. Konopackiej mężczyzna został raniony ostrym narzędziem! Do dramatycznego zdarzenia doszło w niedzielę o 8 rano. Według policji w sprawie zatrzymano dwie osoby.

Zajście miało miejsce w lokalu na Pradze-Północ. Jak podaje policja, środku znajdowały się trzy osoby: kobieta i dwóch mężczyzn. Jeden z nich został zaatakowany ostrym narzędziem. - Został zabrany do szpitala. Zatrzymano dwie pozostałe osoby: kobietę i mężczyznę. Do tej pory nikt nie usłyszał zarzutów – przekazała Gabriela Putyra ze stołecznej policji. - Sprawa zostanie przekazana do prokuratury – dodała policjantka.

Na razie nie wiadomo, jak doszło do do tych dramatycznych wydarzeń. Nie wiadomo także w jakim stanie jest poszkodowany mężczyzna oraz kto zadał mu cios.

Krwawy atak nożownika w Skierniewicach

Atak nożownika

"Super Express" informował również o ataku nożownika w Legionowie. 8 listopada złodziej perfum zaczął zadawać ciosy nożem pracownikowi ochrony, który próbował go powstrzymać. Napastnika udało się obezwładnić z pomocą klienta drogerii. Szybko został przekazany w ręce policji.

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE