7-latka zginęła pod kołami opla

i

Autor: WAWA HOT NEWS 24 7-latka zginęła pod kołami opla

28-latek huknął starą vectrą w 7-latkę na rowerze. Dziewczynka nie żyje. Makabra pod Piasecznem

2021-05-12 15:33

W środowe popołudnie we wsi Krupia Wólka (pow. piaseczyński) doszło do rozdzierającej serce tragedii. 7-letnią dziewczynkę jadącą rowerem nagle potrącił kierowca opla. Niestety, życia dziecka nie udało się uratować. Wskutek odniesionych obrażeń zginęła na miejscu.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło chwilę po godz. 14 na drodze we wsi Krupia Wólka w powiecie piaseczyńskim. 7-letnia dziewczynka, korzystając ze słonecznej pogody jechała właśnie rowerem. Nagle wjechał w nią opel vectra, za którego kierownicą siedział 28-latek.

ZOBACZ TEŻ: Krwawy mord w pralni na Gocławiu. Ojciec bronił się przed synem. Ten ugodził go prosto w serce

Niestety, dziewczynka z przejażdżki rowerowej nie wróci już do domu. - Zmarła na skutek poniesionych obrażeń - przekazał w rozmowie z "Super Expressem" nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie.

Na miejsce zdarzenia natychmiast przyjechała policja i karetka pogotowia. Wezwany został również prokurator. Funkcjonariusze ustalają przyczyny i okoliczności tego wstrząsającego wypadku. Jak poinformował nadkom. Jarosław Sawicki, kierowca opla z pewnością zostanie przebadany na obecność alkoholu i innych środków odurzających.

Protest pielęgniarek w stolicy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE