Warszawa: Pogoda na czwartek. Nadal ciepło, choć burzowo

2020-09-24 5:30 Dawid Skrzypiński
Prognoza pogody - słońce przebija się przez chmury
Autor: CC Pixabay.com Piękna pogoda rządzi w Polsce. We wtorek słońce opanuje kraj [PROGNOZA POGODY] / Zdjęcie poglądowe

To już jeden z ostatnich upalnych dni! Powoli musimy przyzwyczajać się do jesiennej aury. W czwartek mimo wysokiej temperatury mogą pojawić się burze i przelotne opady.

Słońce nad Warszawą wstanie o godz. 6:25. W porównaniu do ostatnich dni poranek będzie dość ciepły. O 7 termometry pokażą już 14 stopni! Słupki rtęci szybko podskoczą do ponad 20 stopni! Od rana słońce będzie przebijać się przez chmury. Najcieplejszy moment dnia przypadnie na godz. 13. Temperatura wyniesie 25 stopni Celsjusza!

Warszawa: Policyjna OBŁAWA w centrum miasta. NAĆPANY woził LUDZI po stolicy!

Uwaga! Może być duszno i parno, a wszystko przez zapowiadane, przelotne burze. Synoptycy przewidują, że pierwsze wyładowania i przelotne opady pojawią się tuż po południu. Mocniej padać i grzmieć ma około godz. 15. Przez cały dzień wiał będzie południowy wiatr. Jego prędkość osiągnie maksymalnie 11 km/h. W czasie burz i opadów będzie się wzmagał. Ciśnienie wyniesie około 1007 hPa. Słońce zniknie za horyzontem o 18:28.

Warszawa. Ceny biletów pójdą w górę! Trzaskowski: - Inne miasta już podnoszą ceny o 40 proc.

Super Raport 23.09 (Goście: Paweł Kowal z Koalicji Obywatelskiej oraz Michał Wójcik - wiceminister sprawiedliwości, Solidarna Polska)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.