Warszawa. Superbryką wjechał tam, gdzie nie powinien. Wysokość mandatu wbija w fotel

2022-05-27 13:27
Warszawa. Superbryką wjechał tam, gdzie nie powinien. Wysokość mandatu wbija w fotel
Autor: Pixabay Warszawa. Superbryką wjechał tam, gdzie nie powinien. Wysokość mandatu wbija w fotel

Szpanowanie na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie słono kosztowało 24-latka. Młody kierowca wjechał na reprezentacyjną ulicę stolicy, na której obowiązuje zakaz ruchu w obu kierunkach. Jego wyczyn zauważyli śródmiejscy policjanci, którzy nie przeszli obojętnie wobec rażącego łamania przepisów ruchu drogowego.

Szpanował lamborghini w centrum Warszawy

Incydent miał miejsce w czwartkowy wieczór, 26 maja, na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. - Około 19:15 policjanci zauważyli kierowcę lamborghini huracan, który zignorował znak pionowy B-1 dotyczący zakazu ruchu w obu kierunkach i wjechał na reprezentacyjną ulicę Warszawy - przekazał podinsp. Robert Szumiata z Komendy przy ul. Wilczej.

Przeczytaj też: Koszmarny finał poszukiwań. Ciało zaginionego pod Sochaczewem 40-latka wyłowiono z Wisły

Jak udało na się ustalić, 24-latek przyjechał do stalicy z małopolski i swoim wyczynem narobił sobie niemałych kłopotów. Szpanowanie superbryką w sercu Warszawy okazało się bardzo kosztowne.

Kilka tysięcy mandatu za łamanie przepisów

Śródmiejscy policjanci zatrzymali 24-latka do kontroli i poinformowali, o konsekwencjach takiego łamania przepisów. Młody kierowca próbował przechytrzyć policjantów. Udawał obcokrajowca, który posługuje się tylko językiem angielskim. 24-latek najwidoczniej nie przewidział, że policjanci ze Śródmieścia doskonale znają język angielski. - W rzeczywistości okazało się, że jest Polakiem, mieszka na stałe w Polsce i mówi w ojczystym języku - poinformował podinsp. Robert Szumiata.

Pędził ponad 200 km/h, bo spieszył się po kwiaty dla mamy

Szpanowanie superdrogim lamborghini w Warszawie kosztowało 24-latka nie tylko punkty karne, ale również mandat w wysokości 5 tys. złotych! - Mężczyzna przyjął nałożony na niego mandat, a co za tym idzie i 5 punktów karnych - podał policjant.

Sonda
Dostałeś kiedyś mandat za kierownicą?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE