Warszawa: Trwają poszukiwania ogromnego węża! Mieszkańcy, miejcie się na baczności [GALERIA]

2020-08-08 18:38
Poszukiwania węża
Autor: Marek Kudelski Poszukiwania węża

Ogromny wąż grasuje po osiedlu Sadul. Strażnikom miejskim niestety nie udało się go jeszcze schwytać. O wszystkim na bieżąco informuje Rada Osiedla. Czy mieszkańcy mają się czego bać?!

Nieudana próba schwytania węża przez Straż Miejską miała miejsce przy ul. Pomiechowskiej 😪 - informuje na swoim fanpage Rada Osiedla Sadul. Gad ma aż 3 metry długości! Czy jest on niebezpieczny? Co powinni teraz zrobić mieszkańcy?

Na pewno powinni się uspokoić. Fakt, wciąż trwają poszukiwania gada. - W okolicy ul. Pomiechowskiej widziano 3 metrowego węża.  Strażnikom nie udało się go jeszcze schwytać. Wciąż trwają poszukiwania - ostrzega Jerzy Jabraszko z referatu prasowego SM. Widział go jeden z mieszkańców. Funkcjonariusze nie widzieli w okolicy żadnych podejrzanych i niebezpiecznych stworzeń - dodaje. 

Sprawa jest na tyle poważna, że dla niedowiarków w mediach społecznościowych osiedlowej rady padł taki komunikat - To nie jest żart więc gdyby ktokolwiek go widział to proszę zawiadomić Straż Miejską i Rada Osiedla Sadul - apelują radni osiedla.

Warszawa: Duże zmiany! Dwa RONDA zamiast SKRZYŻOWAŃ. Sprawdź gdzie...

Więcej na temat gada informuje Rada Osiedla Sadul na swoim Facebooku. Sprawdź niżej:

Po zobaczeniu komunikatu Rady Osiedla Sadul, zgłosiła się do niej pewna osoba, która stwierdziła, że:  jest to prawdopodobnie połoz chiński żywiący się małymi ssakami typu myszy, szczury... Jest to całkowicie niegroźny wąż - informują radni. W każdej chwili może podjechać i odłowić tego węża więc jeśli go zobaczycie to nie róbcie mu krzywdy tylko piszcie do nas prywatną wiadomość a my powiadomimy tego Pana. - dodają.

Otwock pożegnał Patrycję. Pogrzeb 29-latki przejechanej przez bmw [GALERIA, WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE