KOSZMAR

Woda pochłonęła młodego mężczyznę: Tragiczny wypadek na Gliniankach w Zielonce

2023-07-12 7:44

Na początku lipca, niemalże w tym samym miejscu utonął 22-letni obywatel Azerbejdżanu. Pomimo tego, że miejsce oznaczone jest jako „czarny punkt wodny” ludzie próbują swoich sił w walce z żywiołem. Niestety, kolejną walkę przegrał tym razem 25-letni obywatel Ukrainy. Wskoczył do wody i już z niej nie wypłynął.

Zielonka. Wyłowili topielca na Gliniankach. Chwilę wcześniej łowił tam ryby

We wtorek, 11 lipca chwilę po godzinie 16 na Gliniankach w Zielonce miały miejsce chwile grozy. Do wody wskoczył młody chłopak, obywatel Ukrainy.

Wcześniej łowił ryby. Wskoczył do wody i zniknął pod taflą. Wyłowili go po kilku godzinach. Lekarz stwierdził zgon – słyszymy od naszego fotoreportera, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Na miejscu pracowało kilka zastępów straży pożarnej. Strażacy walczyli z czasem. Niestety, to była nierówna walka. Policjanci będą wyjaśniali okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Warto przypomnieć, że zaledwie dwa tygodnie temu w tym samym miejscu straż pożarna PSP Wołomin i OSP Zielonka prowadziły poszukiwania 22-letniego cudzoziemca na terenie Glinianek. Azera szukano przez dwa dni. Finał był równie tragiczny. Jego ciało znaleziono parę metrów pod taflą wody.

Sonda
Czy byłbyś w stanie uratować tonącą osobę?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany