Wiemy gdzie!

Woolworth. Niemiecki gigant w Warszawie. Wielkie otwarcie już wkrótce!

2023-02-23 11:04

Niemiecka sieć sklepów z ubraniami i artykułami codziennego użytku Woolworth otwiera się w Polsce! Sieć dyskontów ma zamiar otworzyć się w naszym kraju, część z nich powstanie w Warszawie. W Niemczech działa aż 500 sklepów tej marki. Sieć właśnie szuka odpowiednich miejsc dla swoich sklepów. Co dokładnie można w nich kupić?

Woolworth w Polsce. Niemiecki gigant otworzy się w Warszawie

Niemiecka sieć Woolworth zapowiada otwarcie w Polsce. - Rozwijamy się tak szybko, jak żaden inny dom towarowy w Niemczech. Rozpoczęliśmy działalność w 2010 r. od 158 domów towarowych - obecnie posiadamy ponad 500 sklepów w niemieckich śródmieściach, centrach handlowych i sklepach specjalistycznych. Teraz planujemy wystartować także w Polsce! - czytamy w komunikacie na stronie dyskontu

Co można kupić w ich sklepach? Sieć można porównać np. do Pepco. Co można kupić w ich sklepach? Sieć można porównać np. do Pepco. Znajdziemy w niej ubrania, pościele, zasłony i wszystkie artykuły potrzebne w domu. Oprócz tego na półkach znajdziemy też elektronikę, ozdoby, sprzęt AGD, artykuły dla zwierząt, kosmetyki i artykuły drogeryjne.

Niemcy chcą otworzyć w Polsce około 20 sklepów. Jeden z pierwszych powstanie w Warszawie w ponownie otwartym Forcie Wola.

Sonda
Kupujesz ubrania w dyskontach?
Nasi Partnerzy polecają