NIE MIAŁA SZANS

Wyciekło drastyczne nagranie. Śmieciarka zmiażdżyła spacerującą po chodniku emerytkę

2023-07-26 10:24

Kobieta nie miała szans w spotkaniu z taką maszyną. Kierujący śmieciarką nie zauważył spacerującej chodnikiem 84-latki. Pojazd dosłownie zmiażdżył bezbronną kobietę. Seniorka trafiła do szpitala, lecz niestety, po kilku godzinach zmarła. W sieci pojawiło się drastyczne nagranie z momentu zderzenia.

Radom. Koszmarny wypadek na osiedlu. Nie żyje 84-letnia kobieta

Sytuacja miała miejsce 3 lipca w okolicach godziny 11:30 przy ul. Maratońskiej 15 w Radomiu. Na osiedlowej uliczce 47-letni kierujący śmieciarką scania wykonując manewr cofania, najprawdopodobniej nie zauważył przechodzącej obok kobiety. Potrącił ją.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta zakleszczona została pomiędzy kołami pojazdu. W skutek zdarzenia 84-latka odniosła bardzo poważne obrażenia nóg, po których przejechał pojazd ciężarowy i została przetransportowana do szpitala w stanie ciężkim. Po kilku godzinach otrzymaliśmy informację, że w skutek poniesionych obrażeń kobieta zmarła w szpitalu – przekazywała sierż. szt. Dorota Wiatr-Kurzawa z radomskiej policji.

Na miejscu pracował prokuratur oraz policja. Kierujący śmieciarką został przebadany pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy.

Teraz, niemalże miesiąc po koszmarze, w sieci pojawiło się nagranie. Uwieczniono na nim moment potrącenia kobiety. Jest jednak zbyt drastyczne, by je opublikować. Ze względu na jego treść, nie podajemy również konkretnych adresów stron, na których można je znaleźć.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Listen on Spreaker.