Ambulans

i

Autor: Materiały prasowe 38-letni kierowca ambulansu był pijany. Miał 3 promile alkoholu. Zdj. ilustracyjne.

Strażak podczas pracy oberwał w głowę. Koszmarna interwencja na Białołęce

2021-10-22 18:29

Do groźnego wypadku doszło w piątek po południu na warszawskiej Białołęce, podczas prac związanych z usuwaniem skutków wichury. Fragment drzewa spadł na strażaka i uderzył go w głowę. Mężczyzna trafił do szpitala.

Jak informuje TVN Warszawa, do zdarzenia doszło przy ul. Szczerbca. Podczas interwencji straży pożarnej, w trakcie wycinania powalonego przez silny wiatr konaru, fragment drzewa uderzył jednego ze strażaków w głowę. Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Czytaj też: Koszmarny bilans wichury w Warszawie. Strażacy interweniowali 200 razy

Wichury, które w ciągu ostatniej doby przeszły nad Polską, wyrządziły wiele szkód. W całym kraju strażacy interweniowali ponad 10 tysięcy razy, najczęściej w związku z powalonymi drzewami i zerwanymi dachami. W województwie mazowieckim odnotowano prawie 900 interwencji.

Niestety nawałnice zebrały również tragiczne żniwo. Na Dolnym Śląsku odnotowano cztery ofiary śmiertelne. W wyniku wichur 18 osób odniosło obrażenia, w tym 7 osób to strażacy.

Czytaj też: Pijany mąż przywiózł żonę na porodówkę. W alkomacie prawie zabrakło skali! Totalne wariactwo w Ciechanowie

Sonda
Czy sprawdzasz codziennie prognozę pogody?
Wichury w całym kraju. Gałęzie spadają na samochody i chodniki w Toruniu.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE