Wypadek w Młynarzach. Odpadł mu prawie zderzak! 39-latek potrącił 64-latkę na przejściu dla pieszych

i

Autor: POLICJA Wypadek w Młynarzach. Odpadł mu prawie zderzak! 39-latek potrącił 64-latkę na przejściu dla pieszych

TRAFIŁA DO SZPITALA

Wypadek w Młynarzach. Odpadł mu prawie zderzak! 39-latek potrącił 64-latkę na przejściu dla pieszych

2022-12-09 15:28

W środę, 7 grudnia, w okolicach godziny 8:40 w Młynarzach (gmina wiejska w woj. mazowieckim) doszło do przeraźliwego wypadku drogowego. Przez przejście dla pieszych przechodziła 64-latka. Nagle na pasy wjechał 39-latek. Kobieta nie miała szans na reakcję. Z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność!

Młynarze. 64-latka przechodziła przez przejście dla pieszych. Potrącił ją 39-latek

To nie był spokojny poranek dla mieszkańców Młynarzy. Nagle, w całej miejscowości rozległ się dźwięk syren pogotowia ratunkowego i policji. Doszło tam bowiem do przeraźliwego wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 39-letni mężczyzna, kierujący samochodem marki citroen, jechał z Ostrołęki w kierunku Różana. – Mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo przechodzącej przez jezdnię, w miejscu oznakowanym, 64-letniej pieszej – przekazała st. asp. Monika Winnik z mazowieckiej policji.

Miejsce, przez które przechodziła kobieta, było oznakowane zebrą. 64-latka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Mężczyzna, jak i piesza, zostali przebadani na miejscu alkomatem, pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Byli trzeźwi.

Policjanci wykonali czynności na miejscu zdarzenia, które pozwolą ustalić dokładny przebieg zdarzenia – dodała policjantka.

Zachowaj ostrożność na drodze, przestrzegaj przepisów i zasad

Funkcjonariusze po raz kolejny zwracają się o zachowanie ostrożności na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Nie ma znaczenia to, czy na drodze pojawiamy się jako pieszy, kierowca roweru, samochodu czy innego pojazdu. Znaczenie ma to, czy będąc uczestnikiem ruchu drogowego, stosujemy się do jego zasad i przestrzegamy przepisów. Jeden niewielki błąd, chwila nieuwagi lub zignorowanie znaku drogowego, może doprowadzić do bardzo groźnego, a nawet tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego – informują policjanci.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany