Założyli takie koszulki na Godzinę W. Internauci są zażenowani!

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express

POWSTANIE WARSZAWSKIE

Założyli takie koszulki na Godzinę W. Internauci są zażenowani!

2022-08-03 22:00

W sieci pojawia się coraz więcej zdjęć pary, która podczas obchodów 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego założyła koszulki ze specjalnym napisem - z błędem ortograficznym. Internauci publikują zdjęcia z różnych ujęć, więc mało prawdopodobne jest to, że zostały one przerobione w programie graficznym. Co o nich myślicie?

Godzina „W” w Warszawie

Na wielu profilach w mediach społecznościowych pojawiło się kilkadziesiąt zdjęć z parą, która na obchody 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego przyszła w koszulkach z napisem „Chwała Bochaterom” (pisownia oryginalna).

Internauci są zażenowani błędem i wielu z nich postanowiło skomentować zdjęcia. Czy według was to też był celowy zabieg?

Agnieszka: A ja myślę, że to celowy zabieg… nie wiem w jakim celu, może po to, by zwrócić uwagę. Nie widzę tutaj innej możliwości, bo błąd aż w oczy kole.

Sofia: Jaka ortografia czy gramatyka języka ojczystego tacy bohaterowie.

ZOBACZ TEŻ: „Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki”. Koncert wrócił po pandemicznej przerwie

Grzegorz: Odpuściłbym. Zamiary mieli dobre. Przy obecnym poziomie edukacji nie jest to ich winą. Na pewno mają wyższe wykształcenie i chcą w życiu czegoś więcej niż tylko kasa, praca, spanie.

Magdalena: To z pewnością koszulki produkowane przez Roberta Bąkiewicza. Masowo spod jego ręki wychodzą "boCHaterowie".

Kazimierz: Rzeczywiści patrioci dbają o swój język! Ci widocznie tylko się podszywają…

Kamil: Wieczna chałwa bohaterom!

Godzina „W” w Warszawie w 78 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego
Sonda
Czy wiesz, kiedy upadło powstanie warszawskie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE