Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie. Basiu, gdzie jesteś? Od trzech dni trwają poszukiwania 59-latki

i

Autor: KPP MAKÓW MAZOWIECKI Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie. Basiu, gdzie jesteś? Od trzech dni trwają poszukiwania 59-latki

WYKORZYSTALI DRONA

Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie. Basiu, gdzie jesteś? Od trzech dni trwają poszukiwania 59-latki

2023-09-07 18:44

Od czwartkowego poranku, 7 września policjanci i strażacy rozpoczęli kolejny dzień poszukiwań 59-letniej mieszkanki gminy Czerwonka. W poszukiwaniach udział brały policyjne psy tropiące z okolicznych jednostek oraz pies wyszkolony do wyszukiwania indywidualnego zapachu człowieka z Komendy Głównej Policji. Policjanci do poszukiwań wykorzystali również drona.

Trzeci dzień poszukiwań 59-letniej Barbary. Zaniepokojona rodzina zgłosiła sprawę na policję

W poniedziałek (4 września) zaniepokojona rodzina zniknięciem 59-letniej kobiety zgłosiła sprawę na policję. Natychmiast po zgłoszeniu w poszukiwania włączyło się kilkudziesięciu policjantów, sprawdzając okolice miejsca zamieszkania, tereny leśne, pola i łąki. Działania te wspomagały psy tropiące.

Do poszukiwań policjanci wykorzystują dron. Bardzo aktywnie w akcję poszukiwawczą włączyli się strażacy ochotnicy z Czerwonki, Dąbrówki oraz rodzina, sąsiedzi i znajomi zaginionej. Niestety do tej pory nie udało się odnaleźć pani Barbary Ochelskiej.

Wszystkie osoby mogące mieć jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym makowskiej policji pod nr telefonu 47 70 47 200, bądź osobiście w jednostce policji.

Sonda
Czy zdarzyło Ci się pomóc policjantom w poszukiwaniach?