Zatankował, zapłacił, wszedł do auta i zmarł. Tragiczne zdarzenie w Grodzisku Mazowieckim

i

Autor: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE, FOT. SHUTTERTOCK Zatankował, zapłacił, wszedł do auta i zmarł. Tragiczne zdarzenie w Grodzisku Mazowieckim

SZOK!

Zatankował, zapłacił, wszedł do auta i zmarł. Tragiczne zdarzenie w Grodzisku Mazowieckim

2023-03-24 14:51

Chwilę przed godziną 10 w piątek, 24 marca, na terenie stacji paliw przy ul. Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim zaroiło się od służb ratunkowych i policji. Co tam się stało?! Policja przekazała nam, że w jednym pojeździe zmarł starszy mężczyzna. Ratownicy próbowali ratować emeryta, jednak bezskutecznie.

Grodzisk Mazowiecki. W aucie zmarł starszy mężczyzna. Tragedia na stacji paliw

Dojazd do stacji paliw zablokowali ratownicy medyczni, którzy próbowali uratować życie starszego mężczyzny. Jak udało nam się dowiedzieć, 72-latek zatankował swoje auto i poszedł zapłacić za paliwo w sklepie. Później wsiadł do auta i już nim nie odjechał. Po pewnym czasie zdenerwowani klienci, którzy czekali na wolny dystrybutor, zaczęli trąbić. Jeden z nich wyszedł ze swojego auta, podszedł do pojazdu 72-latka i natychmiast wezwał pogotowie ratunkowe.

Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 9:40. Jak udało nam się ustalić, jeden z klientów zatankował samochód, zapłacił, wsiadł do auta, ale już nim nie odjechał. Jedna osoba zainteresowała się tym, dlaczego 72-latek nie odjeżdża – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy grodziskiej komendy.

Niestety, pomimo szybkiej akcji ratunkowej, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany