Alicja Bachleda-Curuś nareszcie to zrobiła. Wielka radość, rodzice pękają z dumy

2022-05-16 22:30
Alicja Bachleda-Curuś
Autor: AKPA/Piotr Podlewski

Klan Bachleda - Curuś, nazywany w Zakopanem "książętami Podhala" nie posiada się z dumy! Alicja Bachleda - Curuś spełniła marzenia ojca Tadeusza. Aktorka, która nazwała siebie nawet "kujonem" rozpoczęła nowy etap swojej kariery. Zabiera się za doktorat z historii sztuki! Zdradza też, czy polscy artyści są cenieni w USA.

Alicja Bachleda - Curuś spełniła marzenie swojego ojca! Miała coraz mniej czasu

Tadeusz Bachleda - Curuś od dawna doradzał córce, aby pomyślała o przyszłości swojej i syna, Henry'ego Tadeusza Farella i dalej rozwijała się zawodowo. Z zawodu geolog, ojciec aktorki nigdy nie ukrywał, że jego zdaniem stać ją na więcej, niż bycie celebrytką na salonach. Alicja Bachleda - Curuś najwidoczniej wzięła sobie jego słowa do serca, bo właśnie ogłosiła początek nowego rozdziału w swojej karierze!

Alicja Bachleda - Curuś rozpoczyna karierę naukową. "Jestem kujonem"

Jaki nowy zawód wybrała Alicja Bachleda - Curuś? Aktorka, która uzyskała już tytuł magistra historii sztuki, teraz pragnie kontynuować karierę naukową. Otworzyła właśnie przewód doktorski! Jak podkreśla, robi to dla siebie, bo nauka sprawia jej przyjemność, a sztuka - nie tylko filmowa - to jej pasja.

- Robię to dla siebie, bardzo lubię się uczyć, jestem kujonem. Oscyluję między nauką, a działaniem. - komentowała w rozmowie z magazynem "Na Żywo".

Alicja Bachleda - Curuś wspiera polskich artystów. "Nie są doceniani w Polsce"

Aktorka wyjawiła też, że już teraz stara się wspierać młodych, polskich artystów, promując ich najciekawsze dzieła, a także inwestując we własną kolekcję sztuki. Czy cieszą się zainteresowaniem w Stanach Zjednoczonych? Okazuje się, że tak! To właśnie tam na co dzień mieszka i pracuje Alicja Bachleda - Curuś z synem ze związku z Colinem Farrellem.

Dalsza część artykułu poniżej.

Chcesz zobaczyć, jak wygląda teraz Henry Tadeusz Farrell? Sprawdź naszą galerię zdjęć poniżej!

- Wyszukuję, co jest ciekawe i staram się inwestować. Interesują mnie artyści polskiego pochodzenia, nie bardzo doceniani w Polsce, a w USA jak najbardziej - chwaliła polską sztukę aktorka.

Strzelanina na Targówku. Aktorzy z bronią w ręku!
Sonda
Bachleda-Curuś i Gortat pasowali do siebie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE