Anna Dec

i

Autor: Anna Dec/Instagram Anna Dec

Gratulacje!

Anna Dec urodziła! Pochwaliła się pierwszymi zdjęciami

2022-08-17 18:05

Anna Dec (33 l.) właśnie ogłosiła całemu światu, że po raz drugi została mamą. Piękna pogodynka pochwaliła się pierwszymi zdjęciami maluszka na Instagramie. Nie kryje swojej radości, tym bardziej, że w zeszłym roku poroniła...

Piękna pogodynka TVN jest już mamą czteroletniej Zuzi. Anna Dec marzyła jednak, aby po raz drugi zostać mamą. W zeszłym roku zaszła w upragnioną ciążę, niestety w sierpniu poinformowała, że poroniła. Nie zrezygnowała jednak ze starań o drugie dziecko i w marcu tego roku pochwaliła się, że kolejny raz jest w ciąży. Tym razem wszystko przebiegało prawidłowo, a Anna już zastanawiała się nad imieniem dla maleństwa. 

M jak mama - Formalności po porodzie, które trzeba załatwić

Anna Dec urodziła!

Anna pochwaliła się na Instagramie, że na świat przyszło jej drugie dziecko. Znana mama może odetchnąć z ulgą, że ciąża i poród przebiegły prawidłowa, a cała rodzina może cieszyć się słodkim maleństwem. 

"Od kilku dni wreszcie czujemy ulgę, spokój i nieskończoną wdzięczność. A Miłość, która się wraz z tym pomnożyła, dała zupełnie nową siłę. ✨"napisała na Instagramie. 

Pogodynka tym razem nie zamierza szybko wracać do pracy. Chce się nacieszyć rodzinnym szczęściem.

- Jak się urodziła Zuzia tak cudownie się złożyło, że byłam pół roku na urlopie macierzyńskim, a mój mąż także pół roku na tacierzyńskim... Tym razem zamierzam sobie troszkę odpocząć na macierzyńskim, nawet rok, ale to są te dyżury pogodowe. Chcę dać sobie i widzom troszkę odpocząć, ale z pewnością będę aktywna w innych dziedzinach - zdradziła nam Dec. 

Sonda
Szybko po urodzeniu dziecka wróciłaś do pracy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE