Anna Mucha

i

Autor: fot. AKPA Anna Mucha

Anna Mucha minęła się z prawdą?! Szokujące informacje na temat zwolnienia z TVP

2021-07-30 20:47

Anna Mucha (41 l.) od lat związana jest z Telewizją Polską. Od 2003 roku regularnie występuje w serialu "M jak miłość", gdzie wciela się w rolę Magdy Budzyńskiej. Aktorka zasiadała także w jury programu "Dance Dance Dance". W rozmowie z Magdą Mołek gwiazda zdradziła kulisy zwolnienia z produkcji. Jak donosi jeden z portali, Mucha mocno minęła się w niej z prawdą!

Mucha zwolniona z "Dance Dance Dance"

Anna Mucha rozgrzewa ostatnio polskie media. Jej recenzja wykwintnej ostrygowej kolacji obiła się szerokim echem, a wysoki rachunek komentowany był zarówno przed portale, jak i innych celebrytów. To nie koniec "dram" z udziałem aktorki. Mucha była gościem na kanale prowadzonym przez Magdę Mołek. Celebrytka została zapytana o kulisy zakończenia współpracy z TVP. Dlaczego Anna Mucha została zwolniona z "Dance Dance Dance"?

- Pamiętaj o tym, że straciłam posadę w "Dance Dance Dance". Zostałam zwolniona, bo zostałam zwolniona - nazywajmy rzeczy po imieniu - stwierdziła ostro aktorka.

Dodała, że słysząc informacje o rozpoczęciu zdjęć do trzeciej edycji była pewna, że miejsce w jury "Dance" jest czymś oczywistym.

- W momencie, kiedy się rozstawaliśmy, mimo pandemicznych warunków, żyłam w przekonaniu, że ta seria została przedłużona i to miejsce będzie tam na mnie czekało. Taka była też umowa. I któregoś dnia po prostu dowiedziałam się, że jest inaczej - dodała.

Więcej o rozmowie przeczytacie tutaj: Anna Mucha zwolniona z TVP. Zdradza kulisy. Co z "M jak miłość"?

Zdaniem portalu Pudelek.pl celebrytka minęła się z prawdą! Nie tak wyglądało rozstanie z programem?

Anna Mucha nie została zwolniona?

Portal Pudelek.pl, powołując się na tajemniczego informatora - pracownika stacji TVP - twierdzi, że zakończenie współpracy z Muchą na planie programu "Dance Dance Dance" wyglądało zupełnie inaczej niż przedstawia to aktorka. Najważniejszą różnicą zdaje się być fakt, że to nie było zwolnienie! Kontrakt z celebrytką po prostu wygasł.

"Współpraca przy projekcie obejmowała jeden sezon programu i na jedną edycję została podpisana umowa. Nie było więc ani zwolnienia, ani rozwiązania współpracy. Nie było również żadnych obietnic, ani zapewnień, że Pani Anna wystąpi w kolejnej edycji show. Po zakończeniu drugiego sezonu, z różnych względów produkcja po prostu nie była zainteresowana dalszą współpracą z jurorką" - powiedział informator. 

Co więcej, prawdą jest, że Mucha chciała kontynuować współpracę i ponownie zasiąść w fotelu jurorskim. Szczegóły tej sytuacji są szokujące.

"Rzeczywiście zostały podjęte próby dyskusji ze strony Pani Anny, jednak nie do końca odpowiedni i wyniosły ton rozmowy tylko pogorszył sprawę, zwłaszcza że już w tamtym momencie stacja miała podpisaną umowę z Joanną Jędrzejczyk" - zdradził informator Pudelka.

Jeśli tajemniczy informator faktycznie posiada przecieki z pierwszej ręki, to w kolejnym sezonie "Dance Dance Dance" nie zobaczymy Joanny Jędrzejczyk! Kto waszym zdaniem mógłby ją zastąpić?

Anna Mucha planuje powiększyć rodzinę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE