Anna Mucha wspiera Basię Kurdej-Szatan. Niezwykły gest gwiazdy "M jak miłość"

2021-11-30 5:36
Anna Mucha wspiera Basię Kurdej-Szatan
Autor: Akpa Anna Mucha wspiera Basię Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan (36 l.) przeżywa teraz trudny czas. Na szczęście może liczyć na swoją przyjaciółkę Annę Muchę (41 l.), która jest dla niej wielkim wsparciem. W ostatni weekend obie bawiły się na urodzinach Stefanii (10 l.), najstarszej pociechy Muchy. „Przyjaciółki” - brzmiał podpis przy wspólnej fotografii.

Po wpisie o Straży Granicznej świat Barbary Kurdej-Szatan runął w gruzach. Nie dość, że straciła rolę w „M jak miłość” to w jednej chwili stała się jedną z najbardziej hejtowanych osób w polskim show-biznesie. Na jakiś czas zniknęła z Instagrama, nie wypowiadała i nie pokazywała się publicznie. Wygląda jednak na to, że powoli jej sytuacja wraca do normy.

W weekend aktorka przyjęła zaproszenie Muchy na przyjęcie urodzinowe jej córki. Po zdjęciu widać, że łączy je prawdziwa przyjaźń. - Basia jest wspaniałą kobietą, przyjaciółką i człowiekiem, którego chce się mieć przy boku (…) Nigdy nie zostawi potrzebującej osoby samej. Nie przejdzie obojętnie… to ona miała odwagę w środku nocy zatrzymać samochód, by udzielić pierwszej pomocy kierowcy, który miał wypadek. To ona walczyła o kobiety i nasze prawo do godnego życia, wreszcie to Baśka stanęła za mną murem, kiedy tego potrzebowałam - mówiła Mucha w jednym z wywiadów.

Barbara Kurdej-Szatan jednak NIE ZNIKNIE z ekranów! Co za wieści

Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa!
Sonda
Czy Barbara Kurdej-Szatan odzyska reputację w mediach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE