Diana Kautz potwierdza odejście z Dzień Dobry TVN. To dla mnie ważny życiowo moment

i

Autor: Instagram/Diana Kautz

Wyjaśniła przyczynę!

Diana Kautz potwierdza odejście z "Dzień Dobry TVN". "To dla mnie ważny życiowo moment"

2022-08-19 19:56

Diana Kautz potwierdziła plotki o swoim odejściu z TVN. Popularna prezenterka pogody podkreśliła jednak, że była to jej własna decyzja. Jak dodawała w pożegnalnym wpisie w mediach społecznościowych, o odejściu z programu "Dzień Dobry TVN" planowała poinformować fanów nieco później, jednak wieści zdążyły już wyciec do mediów. Wyjaśniła też, dlaczego złożyła wypowiedzenie!

To Diana Kautz zdecydowała się odejść z DDTVN. Teraz wyjaśnia, dlaczego!

Diana Kautz od dwóch lat była pogodynką w porannym paśmie telewizyjnym "Dzień Dobry TVN". Jej żywiołowość i ciepło zaskarbiły jej wielu fanów, których mocno zasmuciły wieści o odejściu prezenterki z programu. Przez chwilę głośno było także i o tym, czy to Kautz zdecydowała się odejść - ostatnio nie brakowało i roszad i zwolnień w ekipie DDTVN. Podczas gdy Lidia Kazen objęła rolę dyrektor TVN po odejściu Edwarda Miszczaka, zwolniono dwie osoby z produkcji porannego magazynu. Nową prowadzącą ma zostać także Małgorzata Rozenek-Majdan, podczas gdy w tej roli nie zobaczymy już Anny Wendzikowskiej.

Diana Kautz szybko wyjaśniła jednak sytuację. Na swoim koncie na Instagramie wstawiła zdjęcie, na którym pozuje w pomarańczowym komplecie przy aucie z logo stacji, którą właśnie opuszcza. Jak dodawała w opisie, decyzję o odejściu z DDTVN podjęła jeszcze w czerwcu, jednak planowała poinformować o niej fanów nieco później. Teraz, w obliczu krążących plotek potwierdziła, że już nie obejrzymy jej zapowiedzi pogody w "Dzień Dobry TVN". Więcej poniżej!

Ewa Drzyzga wdała się w romans z gwiazdorem DDTVN! Dopiero teraz wydały się sensacyjne informacje

Jest to dla mnie ważny zawodowo i życiowo moment. Planowałam przekazać Wam tę wiadomość nieco później, ale w związku z tym, że już pojawiła się w mediach, potwierdzam swoje odejście z „Dzień Dobry TVN”. Jest to moja decyzja, którą podzieliłam się z Redakcją pod koniec czerwca - pisała w poście pożegnalnym Diana Kautz. 

Przede mną kolejne, nowe wyzwania i wspaniałe projekty, które jeszcze pozostawię dla siebie, a którymi będę się z Wami dzielić, gdy przyjdzie taka gotowość i czas. Dziękuję całemu Zespołowi i Redakcji DDTVN za te wspaniałe lata. To była naprawdę szalona przygoda. Czas na nowe. Nie mogę się doczekać! Dziękuję, że jesteście - tłumaczyła na swoim koncie na Instagramie Diana Kautz. Ciekawe, gdzie zobaczymy teraz prezenterkę!

Jakie kreacje wybrały gwiazdy podczas koncertu z okazji 25-lecia TVN? Zobacz je wszystkie w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE