Duże zmiany w studiu Dzień dobry TVN

i

Autor: x-news: Cezary Piwowarski/TVN, instagram/@annakalczynskam Duże zmiany w studiu "Dzień dobry TVN"

"Dzień dobry TVN"

Duże zmiany w studiu "Dzień dobry TVN"! Wygląda zupełnie inaczej. Widzowie zachwyceni

2022-08-17 14:10

Studio "Dzień dobry TVN" przeszło prawdziwą przemianę! Nowy wystrój zaprezentowano na antenie oraz na Instagramie. Rozpoczynając nowy sezon śniadaniówki, Anna Kalczyńska (46 l.) i Damian Michałowski (34 l.) pokazali metamorfozę studia "Dzień dobry TVN". Robi wrażenie!

"Dzień dobry TVN" to popularny program śniadaniowy emitowany na antenie stacji TVN. Jak wynika z analizy przeprowadzonej przez portal Wirtualne Media, w pierwszej połowie 2022 roku format cieszył się średnią oglądalnością na poziomie 380 tys. widzów.

16 sierpnia po wakacyjnej przerwie rozpoczął się nowy sezon programu "Dzień dobry TVN". Jak poinformowali Damian Michałowski i Anna Kalczyńska, w sierpniu śniadaniówka będzie rozpoczynać się o 9:00, zaś już od września - i 8:00. Na widzów czekały także duże zmiany. Kalczyńska i Michałowski zaprezentowali bowiem nowe studio "Dzień dobry TVN"! Jak wyjaśnili, w czasie przerwy wakacyjnej widzowie zapraszani byli do plenerowego studia ze względu na trwający remont. 

Dzień dobry TVN i Pytanie na śniadanie toczą batalię o widzów

To dlatego podróżowaliśmy po Polsce. To dlatego witaliśmy się z Państwem na dole przy ul. Marszałkowskiej, żeby tutaj mógł dokonać się ten piękny remont, ta fantastyczna transformacja - powiedziała Anna Kalczyńska w "DDTVN". 

Na antenie TVN wyemitowano krótkie nagranie, na którym pokazano przebieg remontu przestrzeni. Wideo znalazło się również na Instagramie. Nowy wystój studia "Dzień dobry TVN" najwyraźniej przypadł do gustu internautom, którzy komentowali go w samych superlatywach. "Wspaniałe", "Fantastyczne" - komplementowali.

Na instagramowym profilu Anny Kalczyńskiej pojawiło się zdjęcie z odświeżonego studia "DDTVN" wraz z opisem, w którym prezenterka chwali nowy wystrój. Zwróciła uwagę przede wszystkim na wymienione kanapy, dywany oraz stoły. Prezenterka jest wyraźnie zachwycona tym, jak wygląda nowe studio!

Jak Wam się podoba?

Sonda
Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE