Dramatyczne wyznanie Jacka Rozenka o udarze

i

Autor: AKPA/Gillert Dramatyczne wyznanie Jacka Rozenka o udarze

Mocne słowa

"Czekali, aż ZEJDĘ". Jacek Rozenek powiedział to byłej żonie na wizji! Wstrząsające wyznanie

2022-11-01 11:27

Jacek Rozenek (53 l.) w 2019 roku przeszedł udar. Dziś, po 3,5 roku, aktor wciąż wraca do sprawności. We wtorkowym wydaniu "Dzień dobry TVN" wyemitowano wywiad, który przeprowadziła z aktorem jego była żona - Małgorzata Rozenek (44 l.). Ze łzami w oczach opowiadała, jak powiedziano jej, że ich synowie mogą pożegnać się z tatą...

We wtorek, 1 listopada, w porannym wydaniu "Dzień dobry TVN" wyemitowano wywiad z Jackiem Rozenkiem, aktorem oraz coachem, który w 2019 roku przeszedł udar. Mężczyzna długo walczył o życie w szpitalu, ba - lekarze nie dawali mu szans... 

Wywiad z Jackiem Rozenkiem przeprowadziła jego była żona - Małgorzata Rozenek. Choć ich związek rozpadł się, wciąż łączą ich wspólne dzieci - Stanisław i Tadeusz. Jak wyznała Małgosia w "Dzień dobry TVN", to właśnie za sprawą chłopców były mąż jest i będzie ważną osobą w jej życiu. 

Jacek Rozenek o udarze. Lekarze "czekali, aż zejdzie"

W materiale pokazanym w "Dzień dobry TVN" Jacek Rozenek ze szczegółami opowiedział o tym, co go spotkało. Wyznał on, że udaru dostał w drodze na poprowadzenie konferencji, na autostradzie. - Obudziłem się dopiero po 3,5 godziny - mówił aktor. Małgorzata Rozenek ze łzami w oczach opowiedziała o telefonie, jaki otrzymała od lekarzy...

Jeżeli pani chciałaby, żeby chłopcy pożegnali się z tatą, to to jest ten czas. Proszę przyjechać - powiedziano jej w czasie rozmowy. - Cały czas masz poczucie, że chłopcy mogą stracić ojca - mówiła poruszona do głębi Rozenek.

Aktor przypomniał, że lekarze nie dawali mu szans na przeżycie

Podpięli mnie pod monitorujące urządzenia i czekali, aż zejdę. No i nie zszedłem - opowiadał Jacek Rozenek. 

Dziś, choć jest już samodzielny, aktor wciąż walczy o powrót do pełnej sprawności. Wspiera go Małgorzata Rozenek. Jak wspominała prowadząca "DDTVN", gdy usłyszała, że jej były mąż po udarze kupuje psa, była zdumiona. Dziś Jacek Rozenek jest opiekunem Bunia, który motywuje go do regularnych spacerów oraz aktywności fizycznej i pomaga mu w rehabilitacji. To on i najbliżsi są jego siłą. Na pytanie Małgosi Rozenek, co daje mu czworonożny przyjaciel, aktor odpowiedział z poruszeniem: - Wszystko. 

Jacek Rozenek wrócił do pracy po 2,5 roku od udaru. Dziś nie tylko jest aktywny zawodowo, ale i odzyskuje siły, regularnie ćwicząc na siłowni pod okiem trenera. Jak opowiadał w "Dzień dobry TVN" mistrz świata w kulturystyce, który pomaga Jackowi Rozenkowi w powrocie do sprawności, aktorowi pomaga fakt, iż niegdyś był wysportowaną osobą. Jak mówi trener mężczyzny, ten robi ogromne postępy. - Jego raczej trzeba powstrzymywać - zauważył z uśmiechem. 

Historia Jacka Rozenka porusza do głębi. Podpisujemy się pod słowami Krzysztofa Skórzyńskiego, który w "Dzień dobry TVN" zauważył, że aktor ma ogromną wolę życia. Życzymy mu dużo siły!

Zobaczcie, jak wyglądali Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek jako małżeństwo:

Sonda
Sięgniesz po książkę Jacka Rozenka?